صحبت های مارال فرجاد در مورد تئاتر

 صحبت های مارال فرجاد در مورد تئاتر

مارال فرجاد این روزها مشغول هنرنمایی در تئاتر است وی از تئاتر در ایران انتقادهای زیادی دارد که در این مصاحبه بیان کرده است به عقیده او تئاتر در کشورما درحال تجاری شدن است بد نیست با بیوگرافی این بازیگر نیز در ادامه این مطلب آشنا شوید.

مارال فرجاد بازیگر تئاتر و تلویزیون در خصوص حضوردر نمایش «صبح یک روز لعنتی» گفت: من تا به حال نقش سرجوخه یا سرهنگ را بازی نکرده بودم.

از آنجایی که نقشی است بسیار چالش برانگیز، برای من جذاب و متفاوت بود.ما تا به حال در سینما، نقش سرهنگ یا سرجوخه زن نداشتیم و در تئاتر هم تعداد آن بسیار کم و معدود بود.

وی افزود: ابتدای کار که با من برای حضور در این نقش تماس گرفتند، من بسیار ترسیدم؛

چرا که فکر می کردم ممکن است؛ از پس آن بر نیایم. ولی با کمک عوامل کار و کارگردان اثر حسن باستانی، من برای حضور در این نقش متفاوت آمادگی کامل پیدا کردم.

فرجاد درباره تاثیر حضور بازیگران چهره در تقویت تئاتر و فروش بلیت‌ها اظهار داشت:

من خودم از سال ۷۹ در عرصه تئاتر فعالیت داشتم و نمایش های بسیاری هم بازی کردم.من هیچ مخالفتی با حضور اهالی سینما و تلویزیوندر عرصه تئاتر ندارم و به نظر من حضور آنها در تئاتر بسیار تاثیرگذار و مفید خواهد بود.

این بازیگر در خصوص تجاری شدن تئاتر و خروج از الگوی اصلی و اولیه خود تصریح کرد:
در حال حاضر امکان دارد که یکسری از نمایش‌ها در حال تجاری شدن باشند؛ولی به علت اینکه تئاتر در نهایت به توانمندی خود بازیگر بر می‌گردد و مادر هنر بازیگری است، این تجاری شدن ها خیلی در ذات اصلی تئاتر اثرگذار نیست.

فرجاد در پایان گفت: من به علاقه مندان عرصه تئاتر توصیه می‌کنم تامی توانند برای تئاتر زحمت بکشند، تئاتر ببینند و بدانند که برای رسیدن به خواسته خود با پشتکار موفق می شوند.

باشگاه خبرنگاران

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir