گفتگوی جالب با حسین محب اهری

گفتگوی جالب با حسین محب اهری

حسن محب اهری بازیگر و هنرمند پیشکسوت سینما و تلویزیون علاقه زیادی به سلفی گرفتن با مردم دارد و تصاویر جالبی در صفحه شخصی اش درکنار طرفدارانش به ثبت رسانده است بد نیست با بیوگرافی وی آشنا شوید بهتر است مصاحبه جالب و خواندنی حسین محب اهری را از دست ندهید.

بازیگر سریال «راه امشب» با اشاره به اینکه نمایش «خسیس» رونق را به تئاتر بازگردانده است، از عکس‌های سلفی روزانه‌اش با مردم سخن گفت.

حسین محب اهری بازیگر عرصه تلویزیون، سینما و تئاتر گفت:این روزها به دلیل ایفای نقش در نمایش «خسیس» تمام زمان خود را به حضور در این اثر اختصاص می‌دهمو پیگیری ادامه مراحل درمانی‌ام را به دوره پس از پایان این نمایش اختصاص داده‌ام.

وی ادامه داد: «خسیس» نمایشی شاد، جذاب و موزیکال است که تا اواسط شهریور در پردیس تئاتر تهراندر خاوران روی صحنه رفته است. مدت زمان این نمایش دو ساعت و ربع است و از ساعت 20:30 آغاز می‌شود.

 

بازیگر سریال «معمای شاه» تصریح کرد:

نمایش «خسیس» بسیار پرحجم است به‌گونه‌ای که علاوه بر بازیگران، یازده نفر به‌عنوان اعضای ارکستر روی صحنه حضور دارند و مریم کاظمی به‌عنوان کارگردان، این اثررا به‌صورت موزیکال طراحی کرده است.

وی در ادامه صحبت‌های خود اظهار کرد: در مدت یک سالی که از ساخت پردیس تئاتر تهران زمان سپری می‌شود، تعداد تماشاگران نمایش “خسیس” به اندازه‌ای بوده که با تعداد کل تماشاگران دیگر نمایش‌هادر 5 سالن این پردیس برابری می‌کند.

بازیگر سریال تاریخی «تبریز در مه» یادآور شد:

نمایش‌هایی که از جذابیت کافی برخوردار باشد، به‌خوبی می‌تواند مخاطب را جذب کند و رونق را به تئاتر بازگرداند همان‌گونه که ما هر شب حدود 400 تماشاگرداریم.

وی افزود: این نمایش انرژی بسیار زیادی را از من می‌گیرد به همین دلیل با تمام شدن این اثر بایداستراحتی طولانی‌مدت داشته باشم تا خود را برای اجرای روز بعد آماده کنم. به همین جهت از نظرزمانی، سن و سال و بیماری نمی‌توانم در این شرایط کار دیگری را قبول کنم.بازیگر فیلم سینمایی «ساکن طبقه وسط» توضیح داد: در برخوردی که با مردم در کوچه و خیابان دارم،هنوز هم عده‌ای شعر مجموعه “ق مثل قلقلک” را می خوانند و من تعجب می‌کم که با وجود گذشت 28 سال از زمان پخش این اثر، بچه‌های آن دوره که هم‌اکنون 40 تا 50 سال دارند چگونه هنوز هم شعر آن راحفظ هستند.

وی یادآور شد: در خیابان با دو نوع برخورد از سوی مردم روبرو می‌شوم که یک دسته از آن‌ها به‌عنوانبازیگر با من برخورد می‌کنند و این دیدار برایشان جذاب است و از آثاری مانند «علی‌البدل»، «دردسرهای عظیم»، «خوب، بد، زشت» و «مختارنامه» صحبت می‌کنند.

محب اهری همچنین گفت:

عده‌ای دیگر از افراد مانند یک عضو خانواده‌شان با من برخورد می‌کنند وواکنش آن‌ها فراتر از حد رویارویی با یک بازیگر است و خیلی خوشحالم که چنین ارتباط عمیق حسی را با مردم برقرار کرده‌ام.

وی تصریح کرد: به‌طور معمول با مترو، تاکسی یا به‌صورت پیاده به نقاط مختلف می‌روم و سعی می‌کنم هیچ‌گاه خود را جدا از مردم ندانم و در این میان گاهی هر روز تا وقتی به مقصد برسم، با مردم بیشاز 10 عکس سلفی می‌گیرم و در بسیاری از موارد حتی وقتی سرگرم گفت‌وگو می‌شویم، از ایستگاهمورد نظر دور می‌شوم و دوباره باید بازگردم.

بازیگر سریال «عشق سال‌های جنگ» خاطرنشان کرد:

تنها چیزی که در طول عمر هنری‌ام برایم باقی مانده، ارتباط با مردم است و خوشبختانه تمام احساس خوشبختی و راحتی من در همین ارتباط است.
در بسیاری از شرایط وقتی برای کار به شهرستان‌ها می‌روم به‌قدری با اصرار از سوی مردم برای صرف ناهار یا شام در منزلشان روبرو می‌شوم که به‌سختی پیشنهادهایشان را قبول نمی‌کنم. حس اینکه مردم حالم را می‌پرسند و برای سلامتی‌ام دعا می‌کنند و با دیدنم لبخند می‌زنند، تا اندازه زیادی روحیه‌ام را
خوب می‌کند.

میزان

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir