لباس جالب الناز شاکردوست

لباس جالب الناز شاکردوست

الناز شاکردوست با تیپی متفاوت در جشن حافظ حاضر شد طرح  و مدل دوخت این لباس بسیار متفاوت و منحصر بفرد بود و نظر کاربران زیادی را به خود جلب کرد. این هنرمند سینما و تلویزیون پس از دریافت تندیس از این جشنواره صحبت های جالبی در صفحه شخصی اش به میان آورده که با هم می خوانیم.


با انتشار پستی صفحه اینستاگرام خود را به روز کرد.

الناز شاکردوست تازه ترین پست صفحه شخصی خود را به جشن حافظ اختصاص داد.

شاکردوست نوشت: دوستان و یاران همیشگى ام خیلى ممنونم از تک تک تبریکات پُر از مهرتون  خیلى خوشحالم که فیلم رئال_انیمیشن "مبارک" مورد توجه هیأت محترم داوران جشن حافظ قرار گرفت و امیدوارم تشویق و انگیزه اى باشد براى راهِ پیش روى فعالان و علاقه مندانِ این حوزه.

الناز شاکردوست در 7 تیرماه سال 1363 در محله پاسداران تهران متولدشد. او فارغ التحصیل تئاتر از دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد تهران می باشد و علاوه بر بازیگری در زمینه عکاسی و طراحی صحنه و لباس فعالیت دارد.

الناز فرزند دوم خانواده است که یک برادر بزرگتر و یک خواهر کوچکتر از خودش دارد. البته شباهت الناز و برادرش بسیار زیاد است.
پدر وی تاجر ابزارآلات صنعتی و الکترود و مادرش خانه دار است. الناز علاقه بسیار عجیبی به مادرش دارد.
یکی از اتفاقات مهم زندگی الناز شاکردوست می توان به سفر زیارت خانه خدا اشاره کرد که مادرش به جای وی در سال 1390 به این سفر معنوی رفت. در این سفر زیارتی که هنرمندان مشهور کشورمان همچون مهراوه شریفی نیا، الهام حمیدی، سام درخشانی، قاسم جعفری، محمدرضا ورزی، یاسر جعفری، مهدی عربی، حسن سدخسروی و... حضور داشتند.

جام نیوز

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir