علاقه مرجانه گلچین به تئاتر

علاقه مرجانه گلچین به تئاتر

مرجانه گلچین از هنرمندان مجموعه های تلویزیونی و جزو هنرمندان محبوب صدا و سیماست وی به تازگی در مصاحبه ای از علاقه اش به حضور در تئاترها و نمایش های مختلف سخن گفت. وی این روزها در سریال های آرمان دو هنرنمایی کرده است.

بازیگر سینما و تلویزیون گفت: امیدوارم بتوانم تا پایان امسال در تئاتری بازی کنم چرا که دلتنگ تئاتر هستم .
مرجانه گلچین در خصوص فعالیت اخیر خود گفت: به تازگی تصویربرداری سریال «آرمان دو» به کارگردانی احسان عبدی‌پور تمام شده و قرار است این سریال در نوروز 97 پخش شود.

بازیگر «سه دونگ سه دونگ» بیان کرد: در حال خواندن فیلمنامه‌هایی هستم که به دستم رسیده است. البته پیشنهاد حضور در چند تئاتر را داشتم اما به دلیل حضور در سریال‌ها نتوانستم هماهنگ کنم. امیدوارم بتوانم تا پایان امسال در تئاتری بازی کنم چرا که دلتنگ تئاتر هستم .

وی ادامه داد: سریال «آرمان دو» یک تجربه تازه و دوست داشتنی برایم بود، عبدی‌پور از ایده‌های خوبی برخوردار است به نظرم این کار با متن منسجمی که دارد بتواند مخاطب خود را جذب کند.

گلچین درباره نقش خود در سریال «آرمان‌ دو» عنوان کرد: داستان سریال «آرمان‌ دو» درباره افرادی است که عمری را در حرفه سینما و تصویر می‌گذرانند و خیلی از آرزوهای آنها برآورده نمی‌شود، کسانی که باید پای قصه‌ها و درد دل‌های آنها بنشینید و اینجا راهی است برای اینکه به پشت صحنه تصویر برویم و این قصه‌ها را بشنویم.

جام جم آنلاین

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir