همسر سابق دونالد ترامپ و دخترش

همسر سابق دونالد ترامپ و دخترش

دونالد ترامپ ازدواج های زیادی داشته است زندگی این فرد با جدایی های زیادی همراه بوده است. در این تصویر عکس مارلا ماپلز همسر سابق رئیس جمهور آمریکا را میبینید که در کنار دخترش تیفانی حضور دارد گفته می شود او در عرضه مدلینگ فعالیت میکند.

دونالد ترامپ رئیس جمهور و میلیاردر آمریكایی كه با اظهارات جنجالی و گاه نژادپرستانه خود، بحث و جدلهای فراوانی را در داخل و خارج از آمریكا به راه انداخته، زندگی پرفراز و نشیبی داشته است.

نخستین همسر وی، "ایوانا مری زلنیچکوا" یک مانکن اهل چک بود. ترامپ در سال ۱۹۷۷ با ایوانا ازدواج کرد و حاصل این ازدواج دو فرزند پسر و یک دختر است.

ترامپ پس از جدایی از ایوانا با مارلا ماپلز (از سال ۱۹۹۳ تا ۱۹۹۹ ) خواننده‌ای که ۱۷ سال از خودش جوان‌تر بود ازدواج کرد. حاصل ازدواج ترامپ با مارلا ماپلز، دختری به نام تیفانی است که اکنون در عرصه مدلینگ فعال است.

ترامپ پس از جدایی از مارلا ماپلز، مدت کوتاهی با کارلا برونی بود. برونی هم پس از جدایی از ترامپ، با نیکلا سارکوزی که در آن زمان رئیس جمهور فرانسه بود، ازدواج کرد. ترامپ پس از جدایی از همسر دوم، در سال ۲۰۰۵ با ملانیا کناوس مدل اهل اسلوانی ازدواج کرد.

در زیر می توانید تصویری نایاب از همسر دوم ترامپ که 53 سال دارد به همراه دخترش تیفانی را مشاهده نمایید.

باشگاه خبرنگاران

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir