شیطان پارس آباد در ملا عام به دار آویخته می شود

شیطان پارس آباد در ملا عام به دار آویخته می شود

شیطان پارس آباد بالاخره محاکمه شد و در این دادگاه رای بهاعدام قاتل آتنا در پارس‌آباد در ملأعام صادر شد. گزارش تصویری از آخرین دادگاه اسماعیل رنگرز را مشاهده می کنید که اولیای دم نیز در این دادگاه حضور دارند.

شیطان پارس آباد با تدابیر شدید امنیتی وارد جلسه دادگاه شد.

شیطان پارس آباد و خانواده آتنا اصلانی برای برگزاری جلسه محاکمه وارد دادگاه شدند.

این اولین باری است که پس از قتل آتنا اصلانی شیطان پارس آباد با خانواده او مواجه می شود.

ناصر عتباتی دادستان عمومی و انقلاب اردبیل گفت: اولین جلسه دادگاه قاتل آتنا اصلانی دختر خردسال پارس آبادی ساعت 10 امروز (چهارم شهریور) در ساختمان دادگستری کل استان اردبیل با حضور اولیای دم، وکلای طرفین و متهم به صورت غیر علنی آغاز می‌شود.

وی افزود: در این دادگاه به اتهامات متهم به قتل رسیدگی شده و پرونده وی مورد بررسی قرار خواهد گرفت تا عدالت در خصوص این پرونده کیفری پیاده شود.

 

از ساعت 10 صبح امروز دادگاه قاتل آتنا به صورت غیرعلنی در حال برگزاری است؛ پدر، مادر و مادربزرگ آتنا در جلسه محاکمه قاتل آتنا حضور دارند.

ناصر عتباتی دادستان عمومی و انقلاب اردبیل درباره اولین جلسه دادگاه قاتل آتنا اصلانی دختر خردسال پارس آبادی گفته است این محاکمه در ساختمان دادگستری کل استان اردبیل به صورت غیر علنی آغاز شد.

وی خاطرنشان کرد: در این دادگاه به اتهامات متهم به قتل رسیدگی شده و پرونده وی مورد بررسی قرار خواهد گرفت تا عدالت در خصوص این پرونده کیفری پیاده شود.

دادستان اردبیل بیان کرد: تمامی شواهد و قراین موجود درپرونده علیه متهم است و رای نهایی در سریعترین زمان ممکن صادر خواهد شد.

عتباتی اظهار داشت: در این دادگاه موارد الزامی قانون آئین دادرسی مبنی بر تشکیل پرونده شخصیت،تعیین وکیل،ومهلت قانونی انجام شد.

وی با اشاره به اینکه در این جلسه اولیاء دم،متهم و وکلای طرفین و دادستان حضور داشتند گفت:موارد مطروحه در پرونده در این جلسه بررسی و تفهیم اتهام شد وتا چند روز آینده حکم صادر خواهد شد.

دادستان عمومی وانقلاب مرکز استان اردبیل در خصوص ادعاهای قاتل در رد قتل آتنا که چند روز پیش در صفحات مجازی منتشر شده بود گفت:چنین اظهاراتی طبیعی وقابل پیش بینی است اما انچه مهم است وجود دلایل ومدارک متعدد مبنی بر انتصاب اتهام به نامبرده ، اظهارات وا قاریر متعدد وی ، نظریه های تخصصی پزشکی قانونی و سایر قراین وامارات موجود درپرونده علیه متهم درپرونده می باشد.

رکنا

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir