بی احترامی رسانه های کره ای به عوامل تیم ملی

بی احترامی رسانه های کره ای به عوامل تیم ملی

رسانه های کره ای به صورت باورنکردنی به بی احترامی نسبت به سرمربی تیم ملی کشورمان پرداختند و به وی توهین کردند. آن ها به کارلوس کی روش لقب روباه دادند با واکنش این سرمربی به توهین رسانه های کره ای دقت کنید. یک رسانه کره‌ای با انتشار مطلبی تحلیلی در مورد رفتارهای کارلوس کی‌روش، توهین بی‌سابقه‌ای به سرمربی تیم فوتبال ایران انجام داد.

وی در سرتیتر مطلب خود نوشت: برای سرمربی تیم ملی ایران اسم مستعار روباه را باید انتخاب کرد!

نویسنده این گزارش به اتفاقات چهار سال قبل پرداخت و عنوان کرد:

تیم ملی فوتبال ایران بازی سرنوشت‌سازی در مسابقات مقدماتی جام جهانی 2014 مقابل کره جنوبیداشت و کی‌روش در بدو ورود به خاک کره، جنگ روانی را علیه سرمربی سابق تیم ملی کره و فعلیهیوندای به راه انداخت. او عکس (چوی) را به صورت نفرت‌آمیز در اتاق‌های بازیکنان تیم ملی ایران نصب کردو در حالی که به پیروزی در آن مسابقه نیاز داشت، سرمربی کره را به مضحکه گرفت و حتی از وی خواست که عذرخواهی کند.

در ادامه این گزارش آمده است؛ کی‌روش جنگ روانی را تا دقایق آخر ادامه داد، به شکلی که نیمکت دوتیمبه مسابقه کشتی انفرادی تبدیل شده بود و سرمربی پرتغالی با همین ترفند، ایران را به جام جهانی برد و برنده جنگ روانی شد چون آنها (ایرانی‌ها) می‌خواستند که پیروز شوند. این سایت کره‌ای نوشت؛ پس ازچهار سال دوباره کی‌روش به کره جنوبی بازگشته و این‌بار او در بدو ورودش به فرودگاه اینچئون اقدامبه ستایش و تعریف و تمجید از فوتبال کره جنوبی پرداخت و حتی در مصاحبه خود اعتراف کرد که فرصتخوبی دارد که از فوتبال کره جنوبی نکاتی را برای ایران بیاموزد، چون کره امکانات خوبی دارد و یکی از قوی‌ترین تیم‌های آسیا است.

کی‌روش ادامه داد:

که این فرصت خوبی برای ایرانی‌ها است که از کره‌ای یاد بگیرند و فوتبالشان را توسعه دهند و او حتیمدعی شد که برای پارک‌جی‌سونگ ستاره بی‌چون و چرای تیم ملی کره که در منچستر یونایتد کهشاگرد کی‌روش بود، احترام خاصی قائل است، اما او در پایان عنوان کرد که می‌خواهد تیم ملی ایرانرا بی‌شکست به جام جهانی بفرستد.

نویسنده این مطلب در ادامه نوشت؛ این اظهارات کی‌روش در شرایطی کاملاً عادی بیان شد، اما ظاهراًاو جنگ روانی‌اش را پشت پرده نگه داشته بود و نکته عجیب در نوشته این خبرنگار کره‌ای توهین علنیبه سرمربی تیم ملی ایران است، او نوشت؛ کی‌روش شکلک‌بازی‌اش را آغاز کرده و سرمربی ایران رامیمون خطاب کرد، در حالی که در تیتر این مطلب، کی‌روش یک روباه خطاب شده بود.

او در ادامه انتقاداتش از کی‌روش نوشت؛ تیم ملی و سرمربی‌اش در حالی که هتل خوبی را در سئولدر اختیار دارند این بار ایراد را از زمین اینچئون آغاز کردند و سرمربی ایران همیشه سعی به آغاز جنگروانی دارد و معمولاً لیست نهایی 24 نفره‌اش را اعلام نمی‌کند و یا اینکه آن را به تأخیر می‌اندازد. او مرتببه امکانات کره‌ای ایراد می‌گیرد و به همین علت شایعه تغییر محل تمرین را هم به راه انداخته است.

در پایان این گزارش آمده، کی‌روش سعی دارد با مسائل حاشیه‌ای کره‌ جنوبی را پس بزند و ازبکستانرا به این شکل به سمت جام جهانی هدایت کند.

فارس

 

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir