متن تبریک آرام جعفری برای خانم رهنما

متن تبریک آرام جعفری برای خانم رهنما

در این بخش آرام جعفری را میبینید که درمراسم ازدواج بهاره رهنما حضور پیدا کرده است. وی با انتشار تصویر بالا متن تبریک ویژه ای برای بهاره رهنما و همسرش نوشته است که درادامه خواهیم خواند با ما همراه باشید.

آرام جعفری با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:تبریک بهدوست و همکار خوبم،بانوی مهربانی،نازنین و سرشار از خوبیها..امیدوارم در کنار همسر محترمتونسالیان خوشبخت باشید.

بهاره رهنما بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان و همسر سابق پیمان قاسمخانی برای بار دوم ازدواج کردو امیرخسرو عباسی همسر دوم بهاره رهنما است و مراسم ازدواج این هنرپیشه کشورمان روز گذشتهچهارم شهریورماه برگزار شد.
گفته می شود امیر خسرو عباسی مالک برند بهداشتی هاینس و آرایشی ژاکسی است. همسر دوم بهاره رهنما کارآفرین برتر در سال های اخیر انتخاب شده بود و مالک برند محصولات آرایشیو بهداشتی هاینس و ژاکسی است که بازیگر کشورمان به عنوان مدلینگ تبلیغاتی فعالیت می کرد.
برند بهداشتی هاینس و آرایشی ژاکسی با مدیریت مهندس امیرخسرو عباسی اداره میشود و تحت عنوان تجاری گروه پارس فعالیت می کند. گروه پارس پخــش با دو برنـد HIGHNESS و JUXI شروع به کار کرد و موفقیت زیادی را در این راه کسب کرده است.
اولین کرم شتر مرغ در این برند آرایشی توسط مهندس عباسی تولید شد. ماجرای آشنایی آنها نیز در
همین تبلیغات آغاز شد.

صفحه اجتماعی آرام جعفری

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir