دریافت بهترین جایزه بازیگر زن توسط گوهر خیراندیش

دریافت بهترین جایزه بازیگر زن توسط گوهر خیراندیش

به تازگی گوهر خیراندیش هنرپیشه صدا و سیما جایزه بهترین بازیگر جشنواره ACTION ON FILM را دریافت کرده است. نقش آفرینی این بازیگر در فیلم خانه دیگری مورد تائید داوران قرار گرفته است. وی به دلیل مشغله کاری نتوانست در این جشنواره حضور پیدا کند اما دخترش این جایزه را تحویل گرفت.

گوهر خیراندیش برای بازی در فیلم سینمایی «خانه دیگری» ساختهبهنوش صادقی جایزه بهترین بازیگر جشنواره ACTION ON FILM را از آن خود کرد.

هیأت داوران بخش سینمای ایران سیزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی ACTION ON FILM آمریکا دربخش فیلم‌های سینمایی، جایزه بخش بهترین بازیگر نقش اول این فستیوال را به گوهر خیراندیش برایبازی در فیلم «خانه دیگری» اهدا کردند.

ناصر هاشمی دیگر بازیگر فیلم «خانه دیگری» و گلاب آدینه با فیلم «آبجی» دیگر کاندیداهای بخشبهترین بازیگر این جشنواره بودند.

خیراندیش که به دلیل مشغله کاری نتوانست در این فستیوال حضور داشته باشد درباره این جایزه گفت: بسیار خوشحالم که توانستیم نماینده شایسته‌ای برای سینمای کشورمان باشیم. در این جشنواره دو فیلم «خانه دیگری» ساخته بهنوش صادقی و فیلموگرافی «گوهر» به کارگردانی پوریا حیدری از من بهنمایش درآمد و خوشبختانه هردو اثر مورد توجه و تحسین هیأت داوران قرار گرفت.

وی افزود: قرار بود فیلم سینمایی «نیمه شب اتفاق افتاد» هم در این فستیوال به نمایش درآید که با توجهبه کیفیت پایین نسخه‌ای که برای دبیرخانه ارسال شده بود، در نهایت این فیلم پذیرفته نشد. متأسفانهبه دلیل مشغله کاری نتوانستم در جشنواره حضور داشته باشم و دخترم آناهیتا اسماعیل خانی بهنمایندگی از من این جایزه را دریافت کرد.

جشنواره ACTION ON FILM آمریکا اولین حضور بین‌المللی «خانه دیگری» محسوب می‌شود. فیلمیکه هنوز در داخل کشور به اکران عمومی درنیامده است.

ایلنا

 

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir