کیم جونگ اون صاحب فرزند جدیدی شد

کیم جونگ اون صاحب فرزند جدیدی شد

در این بخش به اتفاق جدیدی که در زندگی کیم جونگ اون رهبر کره شمالی افتاد اشاره می کنیم وی به تازگی صاحب فرزند جدیدی شده است که رسانه های کره جنوبی از نام و جنسیت وی بی اطلاع هستند.

کیم جونگ اون برای سومین بار در فوریه امسال، صاحب فرزند شده است.

سرویس اطلاعات کره جنوبی با انتشار این خبر اعلام کرده است هیچ اطلاعاتی درخصوص هویت و نامکودک اعلام نشده است.از سوی دیگر، شایعات زیادی در مورد حاملگی «ری سول جو» همسر رهبر کره شمالی در سال گذشته مطرح شده بود، زمانی که وی 9 ماه در محافل عمومی حضور نداشت.

هر چند اطلاعاتی درخصوص زندگی شخصی رهبر کره شمالی منتشر نمی‌شود اما احتمالا دو فرزند وی در سالهای 2010 میلادی و 2013 میلادی به دنیا آمده‌اند.

کیم جونگ اون در سال 2009 ازدواج کرده است.

والدین او رهبر سابق کره ی شمالی کیم جونگ ایل و همسرش کو یونگ هی بودند. او یک برادر بزرگ تر به نام کیم جونگ چول و یک خواهر کوچک تر به نام کیم یو جونگ دارد. اگر چه تاریخ رسمی تولد کیم جونگ اون سال ۱۹۸۲ اعلام شده اما بسیاری از گزارش ها ادعا کرده اند که تاریخ تولد وی به دلایل سمبلیک تغییر داده شده مثلا به این دلیل که سال ۱۹۸۲ ۷۰اُمین سالگرد تولد کیم ایل سونگ و ۴۰اُمین سالگرد تولد کیم جونگ ایل عنوان می شود..

با این وجود در فهرستی که اخیراً وزارت خزانه داری ایالات متحده آمریکا در مورد افراد تحریم شده منتشر کرده تاریخ تولد کیم جونگ اون ۸ ژانویه ۱۹۸۴ اعلام شده است.

ایسنا

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir