واکنش والدین شهید محسن حججی به بازگشت پیکر وی

واکنش والدین شهید محسن حججی به بازگشت پیکر وی

خانواده شهید محسن حججی این روزها از بازگشت پیکر فرزند شهیدشان بسیار خوشحال و خرسند هستند آنها پس از یک ماه چشم انتظاری باز هم پسرشان را میبینید و بی صبرانه منتظر تشییع پیکر او هستند.

 پدر شهید محسن حججی با ابراز خوشحالی از شنیدن خبر .بازگشت پیکر پسرش گفت: ما چشم براه رسیدن محسن هستیم و امیدواریم هرچه زودتر پیکر محسن از تدمر به دمشق و بعد هم به تهران برسد.

محمدرضا حججی که در حال حاضر در تهران بسر می برد افزود: در این دو روزی که خبر مبادله پیکرمحسن مطرح شد ما هم مثل مردم خوب کشورمان از شنیدن خبر خوشحال شدیم.

پدر شهید بی سر مدافع حرم، محسن حججی افزود: محسن راهی را رفت که سرنوشتش بود و خدارا شاکریم که مایه سربلندی همه ما شد.

پدر شهید حججی گفت: درحال حاضر من به تنهایی در تهران منتظر رسیدن خبرهای جدیدتری ازمحسن هستم و بقیه اعضای خانواده در نجف آباد حضوردارند و خودشان را برای برگزاری مراسم تشییعو وداع با محسن آماده می کنند.

حاج آقا حججی با بیان اینکه محسن پس از پیوستن به لشگر 8 نجف اشرف به عنوان مستشارنظامی به سوریه اعزام شد افزود: پسرم پس ازبازگشت از عملیاتی در شهر حلب سوریه روحیه اش دگرگون شد و با وجود اینکه دارای یک فرزند کوچک بود به عنوان داوطلب می خواست به سوریه بازگردد.

وی با اشاره به اینکه محسن علاقه بسیاری به اهل بیت (ع) داشت و مهمترین هدف وی از اعزام به سوریه همجواری با حضرت زینب بود گفت:در ماه رمضان امسال محسن خانواده را به سفر مشهد برد و دراین سفر متوجه شدیم که چون از طرف لشگر حاضر به اعزام او به سوریه نبودند محسن متوسل به امام رضا(ع) شده بود و از ما نیز برای این نیت خود التماس دعا داشت.

پدراین شهید با اشاره به انتشار تصاویر تروریستها در هنگام به شهادت رساندن محسن افزود: با دیدن این تصاویر یاد دوران دفاع مقدس افتادم و افتخار کردم که فرزندم در دهه نود یاد و راه امام و شهدا را زنده نگه داشته است.

ایسنا

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir