پیداشدن یک شیرخوار در رودخانه کرمانشاه

پیداشدن یک شیرخوار در رودخانه کرمانشاه

این شیرخوار رها شده در رودخانه کرمانشاه شانس زنده ماندن خود را مدیون مردمی است که صدای او را از درون نیزارها شنیده اند.با تماس مردمی با پلیس 110 و حضور آتش نشان ها در این مکان این نوزاد از درون رودخانه نجات پیدا میکند و برای مداوا به بیمارستان منتقل می شود.

معاون اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی استان کرمانشاه، جزئیات جدیدی از ماجرای پیدا شدن نوزاد ی در یکی از رودخانه‌های استان پرداخت.

سرهنگ محمدرضا آمویی در خصوص جزئیات اتفاق پیدا شدن یک نوزاد از یکی از رودخانه‌های استان کرمانشاه گفت:امروز پیش از ظهر صدای کودکی از داخل نیزارهای رودخانه پشت بیمارستان شهرستان اسلام آباد غربشنیده شده و افرادی که این صدا را شنیدند موضوع را از طریق سامانه ۱۱۰ پلیس اطلاع رسانی کرده اند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: پس از جستجوی نیروهای آتش نشانی،پیش از ظهر امروز کودک مذکور از داخل نیزارهای بیمارستان پیدا می شودو برای مداوا به مراکز درمانی منتقل شده است.وی افزود: بلافاصله پس از اطلاع رسانی نیروهای ما در نزدیکترین کلانتری واقع در منطقه به محل اعزام شدهو پس از اطمینان از شنیده شدن صدای کودک از نیروهای آتش‌نشانی در این شهرستان برای یافتن صاحب صدا کمک می گیرند.
وی از در دستور قرار گرفتن این موضوع توسط پلیس برای احراز هویت کودکو علت این اتفاق خبر داد

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir