جشن تولد گوهر خیراندیش در موزه هنرهای دینی

جشن تولد گوهر خیراندیش در موزه هنرهای دینی

گوهر خیراندیش  هم شصت و سه ساله شد این بازیگر پیشکسوت و مدرس سینما سالهاست که در عرصه تئاتر، سینما و. تلویزیون فعالیت می کند همسر وی زنده یاد جمشید اسماعیل خانی بود. با  گزارش تصویری از جشن تولد این هنرمند در موزه هنرهای دینی همراه باشید.

عصر روز شنبه ۱۱ شهریور بیست و ششمین مراسم «تولد ماه» به مناسبت سالروز تولد گوهرخیر اندیش ، بازیگر سینما و تلویزیون، با حضور جمعی از هنرمندان در موزه هنرهای دینی برگزار شد.

گوهر خیراندیش (زاده ۱ شهریور ۱۳۳۳، شیراز) بازیگر و مدرس پیشکسوت سینما، تئاتر، تلویزیون و گوینده رادیو است.
وی دارای مدرک کارشناسی بازیگری و کارگردانی تئاتر از دانشکده هنرهای زیبا است.
جمشید اسماعیل‌خانی همسر وی بود.

وی در سال ۱۳۵۷ دردانشگاه تهران قبول شده و به همراه همسر و فرزندانش به تهران می‌آید. در تهران در کنار درس خواندن به فعالیت تئاتر می‌پردازد و همچنین کارشناس امور هنری ارشاد استان تهران می‌شود. خیراندیش سپس بازی را در سینما، تئاتر و تلویزیون ادامه می‌دهد. او با فیلم روزهای انتظارفعالیتش را در سینما آغاز کرد و با فیلم بانو خوش درخشید. گوهر خیراندیش همیشه در نقش‌های متفاوت ظاهر شده است. وی همچنین چندین سال در برنامه صدای عبرت شبکه سراسری رادیو به فعالیت مشغول است.

گوهر خیراندیش در سال ۱۳۳۳ در شیراز متولد شد. از سال ۱۳۴۹ و در دوران دبیرستان فعالیت وی با گروه تئاتر در شیراز آغازشد و در همین سال بود که با جمشید اسماعیل‌خانی آشنا شد که این آشنایی منجر به ازدواج این‌دو گشت کهحاصل این ازدواج یک پسر و دو دختر به نام‌های امید، آزاده و آناهیتا است.

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir