حضور افراد پیشکسوت فوتبال در جشن تولد حمید جاسمیان

 

جشن تولد حمید جاسمیان با حضور پیشکسوت های تیم پرسپولیس برگزار شد در این مراسم علی پروین نیز حضور داشت و دیگر افراد پیشکسوت تیم پرسپولیس نیز دیده میشدند. درادامه با تصاویری از این جشن تولد همراه باشید.

جشن تولد حمید جاسمیان،‌ پیشکسوت باشگاه پرسپولیس تهران با حضور حسین هدایتی، حامی مالی سابق این باشگاه به همراه  علی پروین, مجتبی محرمی, حمید استیلی, محمود خوردبین, محمد پنجعلی و جمعی از پیشکسوتان این تیم برگزار شد.

حمید جاسمیان (زاده ۳ شهریور ۱۳۱۵ - آبادان) بازیکن فوتبال اهل ایران است.

وی فوتبال را از باشگاه فوتبال شاهین آبادان شروع کرد سپس به باشگاه فوتبال شاهین تهران و پس از آن به پرسپولیس رفت و کاپیتان این تیم به مدت سه سال شد.

شرکت پیشکسوتان کهن پرسپولیس، امروز مراسم هشتادو یکمین سالگرد تولد حمید جاسمیان که کهن سال ترین مرد تاریخ این باشگاه و مسن تر از هادی طاووسی ، مرحوم همایون بهزادی ، مرحوم حمید شیرزادگان، بیوک وطنخواه و... است را با شور و نشاط و در میان شادی همبازیان و پیشکسوتان جوان تر برگزارکرد.

اشک های جاسمیان که اهل آبادان است در این مراسم جذاب ترین و گیراترین لحظه را ساخت و باعث شد تا همزمان با خنده لب ها، چشم های بسیاری از حس حمید جاسمیان تر شود. او در میان اهالی فوتبال به «حمید سیم خاردار» معروف بوده است.

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir