عکس و متن جالب حسین ماهینی در توئیتر

عکس و متن جالب حسین ماهینی در توئیتر

 

حسین ماهینی در صفحه شخصی اش متن خنده داری در مورد جشن تولد گادوین منشا قرار داده است این دو فوتبالیست رفاقت و دوستی چند ساله ای با یکدیگر دارند. بد نیست متن و تصویری که این فوتبالیست در توئیترش قرار داده را بخوانید.

روز گذشته (12 شهریور) سالروز تولد گادوین منشا، مهاجم نیجریه‌ای پرسپولیس بود؛مهاجمی که تاکنون حضوری مؤثر و موفق در این تیم داشته است.
کادر فنی و بازیکنان پرسپولیس نیز پس از شرکت در جشن تولد او، هر کدام پیام‎هایی در صفحات مجازیخود به اشتراک گذاشتند.

حسین ماهینی مدافع پرسپولیس نیز با انتشار پستی در توئیتر حاشیه جالبی از این مراسم را بازگو کرد.

حسین ماهینی در توئیتر نوشت: “یه جوری کیک تولد منشا رو کوبیدم تو صورتش که نیم ساعت داشت می شست خودشو”.

حسین ماهینی بازیکن فوتبال اهل ایران است؛ وی سابقه عضویت در تیم‌های استقلال اهواز و ذوب‌آهن را دارد، ماهینی در سال ۱۳۹۱ به تیم پرسپولیس تهران پیوست.

حسین ماهینی (زاده ۲۵ شهریور ۱۳۶۵ - بوشهر) بازیکن فوتبال اهل ایران است؛ وی سابقه عضویت در تیم‌های استقلال اهواز و ذوب‌آهن را دارد ماهینی در سال ۱۳۹۱ به تیم پرسپولیس تهران پیوست.

کارت پایان خدمت وی در جریان جنجال کارت معافیت بازیکنان فوتبال باطل، و وی به تیم نظامی ملوان بندرانزلی منتقل شد. وی پس از طی دوره آموزشی در پادگان آموزشی نیروی دریایی انزلی وارد تیم فوتبال ملوان از فصل ۹۴/۹۵ شد  او پس از گذراندن خدمت سربازی به پرسپولیس بازگشت و به محض بازگشت به این تیم قرار داد خود را به مدت دو فصل دیگر تمدید کرد.[۵] و توانست با این تیم قهرمان لیگ شانزدهم شود.

باشگاه خبرنگاران

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir