تشکر خانم حسینی از رامبد جوان

تشکر خانم حسینی از رامبد جوان

مجری و گوینده خبر صدا و سیما در پیامی از مجری برنامه خندوانه تشکر و قدردانی کرد . در این تصویر رامبد جوان را در کنار فرزند شهید باغبانی میبینید که به برنامه خندوانه دعوت شده است. به همین دلیل خانم فضه سادات حسینی متن زیبا و دلنشینی برای عوامل سریال خندوانه نوشته است که با هم می خوانیم.

, فضه سادات حسینی مجری و گوینده خبر صدا و سیما طی یادداشتی در اینستاگرام ضمن انتشار تصویری از رامبد جوان و رضوانه باغبانی فرزند شهید مدافع حرم هادی باغبانی نوشت: رضوانه قشنگ دختر شهید هادی باغبانی، یادم هست غربت مدافعان حرم را و خوب میدانم زخمزبان های هنوزشان را، یادم هست اولین برنامه ای که برایشان ساخته شد، از بس ک نیت عواملش خالص بود، چقدر خوب دیده شد، ملازمانحرم و حالا برنامه های فاخر و پرمخاطبی که از یادشان نبرده، خندوانه

در هزار توی این زندگی مادی و پر زرق و برق، اینکه بگویند حواسمان به شما هست اینکه چه بدانیم یا ندانیم بخواهیم یا نخواهیم امنیت و آسایش امروزمان مدیون شماست
پس باید بر لبهای شما لبخند بنشانیم!
باید به خودمان یادآوری کنیم وجود پربرکتتان را، الهی شکر که شما را داریم
خدا را شکر که خونهای پدران شما ضامن سلامت و امنیت این خاک پاک است
رضوانه جانم بخند … شاد باش … تا دل پدرت را شاد کنی … تا بپذیرند این کمترین ها را …
وقتی تهیه کننده یک برنامه مهم و پرمخاطب، یک آدم ارزشی و هیأتی و ولایی باشد، همین میشود نتیجه انتخاب مهمانانش! خانواده شهدای عزیز پای ثابت برنامه فخیم خندوانه بوده اند! خدا قوت جناب آقای احمدی بزرگوار!
احترام و سلوک جناب آقای رامبدجوان مجری و کارگردان خندوانه در برخورد با مهمانانشان بی نظیر بود! و سلفی را هم به پیشنهاد رضوانه جان، خود ایشان گرفتند!

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir