انتقادات میلاد کی مرام از محمدرضا گلزار

انتقادات میلاد کی مرام از محمدرضا گلزار

 

میلاد کی مرام در برنامه من و شما دعوت شد. مجری این برنامه از وی در مورد محمدرضا گلزار و سوپراستارشدنش سوالاتی کرد و نظر وی را در این باره جویا شد. به پاسخ این هنرمند سینما و تلویزیون در این باره دقت کنید.

میلاد کی‌مرام در برنامه «من و شما» گفت محمدرضا گلزار از نظرمردم سوپراستار است و هیچ کس دیگر هم نمی تواند در این‌باره نظر بدهد.

میلاد کی‌مرام بازیگر سینما و تلویزیون در برنامه «من و شما» شبکه شما در پاسخ به سوال آرش ظلی‌پور مجری برنامه درباره محمدرضا گلزار و سوپراستار بودنش نظر خود را بیان کرد.

ظلی‌پور در ابتدا به کی‌مرام گفتک «تو از محمدرضا گلزار حمایت کردی و در اینستاگرامت هم نوشته بودیاو پولسازترین بازیگر ایران و سوپراستار است، از نظر من هم قطعا هست. نظر خودت را درباره او بگو؟»کی‌مرام نیز در پاسخ به این سوال گفت: «بعضی وقت‌ها سوال می‌پرسند محمدرضا گلزار لایقسوپراستار شدن هست؟ ما نمی‌توانیم در این مورد نظر بدهیم، ما نهایتا می‌توانیم بگوییم به نظر ما هستیا نیست اما اصلا هیچ کس دیگر هم نمی‌تواند در این‌باره نظر بدهد.»

او ادامه داد: «اقبال عمومی این را می‌گوید و مردم تصمیم گرفتند که فیلم ایشان را ببینند و دوستشانداشته باشند چه ما بگوییم چه نه نظر مردم این است.»

کی‌مرام همچنین گفت: «آقای روحانی رئیس جمهور ماست، خیلی‌ها شاید دوستشان نداشته باشند خیلی‌ها هم شاید دوستش داشته باشند، ولی ایشان به رای مردم انتخاب شده. محمدرضا گلزار همبه رای مردم انتخاب شده و فیلم‌هایش هم می‌فروشد وقتی مردم خواستند دیگر نظر بقیه مهم نیست.»

آرش ظلی‌پور نیز در تکمیل صحبت‌های کی‌مرام گفت: «به نظر من رضا گلزار همه شاخصه‌های یکسوپراستار را دارد.»

خبرانلاین

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir