بازی لیلا حاتمی و شهاب حسینی در دوران عاشقی

بازی  لیلا حاتمی و شهاب حسینی در دوران عاشقی

دوران عاشقی نام فیلمی است که هنرمندانی همچون شهاب حسینی و لیلا حاتمی در آن ایفای نقش میکنند. این فیلم در شبکه سینمای خانگی موجود می باشد و با استقبال زیادی از سوی مردم مواجه شد. این فیلم اکران موفقی را پشت سر گذاشته است.

نسخه نمایش خانگی فیلم سینمایی «دوران عاشقی» به کارگردانی علیرضا رئیسیانو با بازی لیلا حاتمی، شهاب حسینی، فرهاد اصلانی و مینا وحید به توزیع مجددرسید. .

فیلم سینمایی دوران عاشقی به کارگردانی و تهیه‌کنندگی علیرضا رئیسیان که پس از اکرانی موفق در سینماهای کشور و حضور پررنگ در جشنواره‌های داخلی و خارجی، زمستان ۹۴ برای نخستین بار توسط موسسه هنرهای تصویری سوره در شبکه نمایش خانگی عرضه شده بود.

روز گذشته برای دومین بار و با طراحی جدید جلد و تغییراتی دیگر، در سراسر کشور توزیع شد.

بازتوزیع «دوران عاشقی» در شبکه نمایش خانگی، در شرایطی که مسائلی همچون کپی غیرمجاز در سطحگسترده و همچنین پخش آثار سینمایی ایرانی توسط شبکه‌های ماهواره‌ای، بهفروش تولیدات سینمای ایران در شبکه نمایش خانگی لطمه وارد می‌کند،امری نادر به شمار می‌آید که در چندسال اخیر بی‌سابقه بوده است.

«دوران عاشقی» که اکران موفقی را نیز پشت سر گذاشته بود، علی‌رغم محدودیت شدیددر سالن‌های نمایشی و تبلیغات محیطی و عدم حمایت دولتیتوانست به فروش دو میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان رسیده وهفتمین فیلم پرفروش سینمای ایران در سال ۱۳۹۴ لقب گیرد.
علاوه بر حضور موفق در داخل، «دوران عاشقی» تاکنون در چندینکشور جهان از جمله کانادا،امریکا، استرالیا، آلمان و انگلستان روی پرده رفته است.

جوایز متعددی در جشن حافظ و جشنواره فیلم شهر

«دوران عاشقی» در ده رشته اصلی سی‌‌وسومین جشنواره فیلم فجر کاندید دریافت جایزه بودو علاوه بر کسب دو سیمرغ بلورین از این جشنواره، توانست جوایز متعددی در جشن حافظ و جشنواره فیلم شهر نیز کسب کند.

در این اثر سینمایی، بازیگرانی همچون لیلا حاتمی, شهاب حسینی, فرهاد اصلانی, مینا وحید، بیتا فرهی و پرویز پورحسینی به ایفای نقش پرداخته‌اند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: بیتا وکیل پرمشغله و ماهریست که حتی در منزل هم کار می‌کند.
حمید همسر او، با زنی به نام میترا زندگی پنهانی دارد.
با یک اتفاق، رابطه حمید و میترا به هم می‌ریزد و تصمیم به جدایی می‌گیرند.میترا برایاحقاق حقوق خود دنبال وکیل می‌گردد که بیتا را به او معرفی می‌کنند.

فیلم نت نیوز

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir