رونمایی از تصویر سالار عقیلی روی تمبر

رونمایی از تصویر سالار عقیلی روی تمبر

 

تمبر سالار عقیلی در خلال جشنواره تابستانی شب های آرتمیس رونمایی شد این تمبر اولین تمبر با تصویر هنرمند موسیقی ایرانی است که به بازار عرضه خواهد شد گفتنی است استقبال زیادی از سوی هنرمندان و طرفداران این خواننده از این تمبر شد.

تمبر سالار عقیلی به عنوان اولین تمبر طراحی شده از یک هنرمندموسیقی در ایران رونمایی شد.

مخاطبان در کنسرت این خواننده موسیقی ایرانی که پنجشنبه گذشته 16 شهریور ماه در خلال جشنواره تابستانی شب های آرتمیس برگزار شد شاهد رونمایی تمبر سالار عقیلی توسط اداره پست استان
مازندران بودند. این تمبر به واسطه اقدامات موثر سالار عقیلی در حوزه موسیقی ملی با حضور مسئولاناداره پست استان مازندان منتشر شده است.

در پایان گروه موسیقی راز و نیاز به اجرای برنامه پرداختند. حریر شریعت زاده، حامد فکوری، مهدی باقری، آرش فرهنگ فر و شهرام غلامی اعضای این گروه بودند که سالار عقیلی را در این اجرا همراهی کردند.

عقیلی در روزهای گذشته هم کنسرتی را با ارکستر موسیقی ملی ایران به رهبری فریدون شهبازیان درمرکز همایش‌های برج میلاد، اجرا کرد.

سالار عقیلی زاده (۱۱ آذر ۱۳۵۶ تهران) خوانندهٔ موسیقی سنتی ایرانی و دانش‌آموختهٔ هنرستان موسیقی سوره و نیز دارای مدرک کارشناسی در رشتهٔ بازیگری تئاتر است. وی خوانندهٔ ثابت ارکستر موسیقی ملی ایران است و سابقهٔ کار با ارکستر سمفونیک اصفهان، گروه دستان، گروه راز و نیاز و ارشد تهماسبی را دارد. سالار عقیلی سرود ایران جوان را با اجرای ارکستر ملل خوانده‌است.همسر وی با نام حریر شریعت زادهنوازنده پیانو و دف است.

  

رونمایی از تمبر سالار عقیلی

تسنیم

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir