بازی فرخ نژاد و جمشیدی در سائوپائولو

بازی فرخ نژاد و جمشیدی در سائوپائولو

دو هنرمندی که در این تصاویر میبینید برای بازی در فیلم من اینجا چی میخوام به سائوپائولو رفتند گفته می شود موضوع این فیلم کمدی اجتماعی است و بازیگرانی همچون سام درخشانی، حمید فرخ نژاد و پژمان جمشیدی در آن حضور پیدا خواهند کرد.

«حمید فرخ‌نژاد» و «پژمان جمشیدی» این روزها راهی برزیل شده اند.

فیلمبرداری فیلم سینمایی «من اینجا چی می‌خوام» به کارگردانی مسعود اطیابی ادامه دارد و «فرخ‌نژاد» و «جمشیدی» هم به تازگی راهی برزیل شدند.

فیلم سینمایی «من اینجا چی می‌خوام» به کارگردانی مسعود اطیابی در سائوپائولو جلوی دوربین رفت و همچنان فیلمبرداری فیلم ادامه دارد. سام درخشانی مدتی است که جلوی دوربین اطیابی رفته و به تازگی حمید فرخ‌نژاد و پژمان جمشیدی به گروه سازنده فیلم پیوستند.

بنابراین گزارش، در این فیلم از حضور حمید فرخ‌نژاد، سام درخشانی و پژمان جمشیدی برای ایفاینقش‌های اصلی بهره می‌گیرند و بازیگران خارجی به گروه بازیگران ایرانی اضافه می‌شوند. با پیش‌بینی‌های انجام شده فیلم ظرف 2 ماه در برزیل جلوی دوربین می‌رود و هیچ صحنه ای در ایران فیلمبرداری نمی‌شود.

«من اینجا چی می خوام» نام موقت است که برای دریافت پروانه ساخت از وزارت ارشاد انتخاب شده است و نام فیلم تغییر می‌کند. این فیلم داستانی کمدی-اجتماعی را به تصویر می کشد.

فارس

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir