جنجال این روزهای مروان فلینی

جنجال این روزهای مروان فلینی

زنی که در این تصویر میبینید باعث به هم خوردن زندگی فوتبالیست های مشهوری مانند وین رونی شده است اخیرا نیز با مروان فلینی دیده شده است که رسوایی زیادی برای این فوتبالیست ها به همراه داشته است.

وین رونی کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال انگلیس اخیرا به دلیل ارتباط بایک زن 29 ساله به شدت وارد بحران خانوادگی شده و حتی رسانه ها از جدایی او وهمسرش خبر می دهند هر چند رونی به شدت در تلاش است تا این مشکل را حل کند.
در حالی که بحران رسوایی رونی که به دلیل ارتباط با یک زن 29 ساله و رانندگی در حالت مستی جنجال زیادیدر روزهای اخیر به پا کرده بود اکنون خبر می رسد
هم تیمی سابق او در منچستریونایتد یعنی مروان فلاینی نیز با همین زن در ارتباط بوده است.

این بازیکن بلژیکی منچستریونایتد چند باری با این زن وقت گذرانی کرده است و حالا سوژه جدیدرسانه های عامه پسند انگلیس است.
البته مروان فلاینی بر خلاف وین رونی با انتقادات کمتری روبرو خواهد شد چرا که او مثل رونی نه همسر دارد و نه پدر سه پسر و یک بچه در راه است!

مروانه فلاینی (به انگلیسی: Marouane Fellaini) (متولد ۲۲ نوامبر ۱۹۸۷) بازیکن فوتبال بلژیکی و عضو تیم فوتبال منچستر یونایتد است. او درایتربیئک به دنیا آمد. پدر و مادر او مراکشی بودند. او در رده سنی جوانان در تیم‌های مونس، Royal Francs Borains و رویال شارلوا بازی کرد و بعد از آن به تیم استاندارد لیژ پیوست. بعد از قهرمانی با این تیم در لیگ و کسب عنوان بهترین بازیکن، در سال ۲۰۰۸ راهی اورتون انگلستان شد. در فصل ۰۹–۲۰۰۸، او جوان‌ترین بازیکن فصل اورتون بود. پس از گذراندن ۶ فصل در اورتون، او در سپتامبر ۲۰۱۳ به منچستر یونایتد پیوست.

جام جم

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir