اظهارات پزشک تیم ملی فوتسال درباره محمد شجری

اظهارات پزشک تیم ملی فوتسال درباره محمد شجری

محمد شجری فوتبالیست تیم ملی فوتسال در دیدار این تیم با قرقیزستان در حین بازی با برخورد با بازیکن قرقیزستانی به زمین خورد و بیهوش شد. حال وی را از پزشک تیم ملی فوتسال جویا شدیم. اظهارات دکتر میثم شیرزاد را در این باره بخوانید.

بازیکن تیم فوتسال ایران در جریان بازی با قرقیزستان مصدوم و به بیرون انتقال داده شد.  در حالی که دقایق ابتدایی بازی فوتسال ایران و قرقیزستان در جریان بود، محمد شجری پس از برخورد با بازیکن حریف پشت سرش به زمین خورد و بیهوش شد. در حالی که همه اعضای تیم ایران و حتی قرقیزستانی‌ها نگران حال شجری بودند، این بازیکن حرکتی از خود نشان نداد و به بیرون انتقال داده شد. علی کفاشیان رئیس کمیته فوتسال آسیا نیز در سالن حضور دارد و نگران حال بازیکن فوتسال ایران بود. پس از اینکه بازی دوباره شروع شد، برای لحظاتی بازی تحت تاثیر مصدومیت شجری بود.

محمد شجری، بازیکن تیم ملی فوتسال که در جریان بازی ایران و قرقیزستان در بازی های داخل سالن آسیا امروز دچار آسیب دیدگی و در زمین مسابقه بیهوش شد.

دکتر میثم شیرزاد، پزشک تیم ملی در رابطه با این موضوع گفت:

بعد از بیهوش شدن شجری ما وی را به بیمارستان منتقل کردیم. بعد از رسیدن به بیمارستان تمام آزمایشات و سی تی اسکن و ام آر آی از وی گرفته شد که خدا را شکر و خوشبختانه مشکل خاصی در این آزمایشات مشاهده نشده است.

پزشک تیم ملی فوتسال اظهار داشت:

در حال حاضر هیج خطری شجری را تهدید نمی کند و مشکلی خاصی نیست. هیچ شکستگی استخوان فقرات گردن سر و یا خونریزی مغزی در آزمایشات وی مشاهده نشده و شجری فقط دچار پیچیدگی شدید پا شده است و باید پای خود را گچ بگیرد. این بازیکن تا پایان مسابقات نمی تواند تیم ملی را همراهی کند.

امتداد نیوز

 

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir