دشمنی طرفداران الهلال با طارمی

دشمنی طرفداران الهلال با طارمی

در پی محرومیت طارمی از حضور در بازی پرسپولیس با تیم الهلال، هوادارن تیم این تیم از در توئیتر باشگاه ریزه اسپور پیام های تشکر فراوانی فرستادند و از این موضوع بسیار خرسند هستند در ادامه پیام های طرفداران الهلال را خواهید خواند.

هواداران الهلال با انتشار کامنت هایى در توئیتر باشگاه ریزه اسپور از این باشگاه بابت شکایت از طارمی تشکر کردند.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا،در حالی که  پرسپولیس نماینده کشورمان این هفته در دیدارى حساس در چارچوب مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا باید در ابوظبى به مصاف الهلال برود و این در حالى است که سرخپوشان نمی توانند از  حضور مهدى طارمى در این بازی استفاده کنند.

در همین راستا ،اکانت رسمى توئیتر باشگاه ریزه اسپور به انتشار خبر مبنى بر موفقیت شان در پرونده شکایت از مهدى طارمى بابت بى اعتنایى از قرارداد با این باشگاه در فصل ٢٠١٦ پرداخته و این مساله اکنون مورد توجه هواداران الهلال قرار گرفته است.

هواداران الهلال با انتشار کامنت هایى در این پست تشکر خود را بابت این پیگیرى و به سرانجام رسیدن آن در آستانه دیدار تیم شان با پرسپولیس در نیمه نهایى لیگ قهرمانان اعلام کرده اند

مهدی طارمی (۲۷ تیر ۱۳۷۱ - بوشهر) ؛ وی دوبار آقای گل لیگ ایران ۹۵–۱۳۹۴ و ۹۶–۱۳۹۵ شده است.

وی سابقهٔ بازی در تیم ایرانجوان بوشهر و شاهین بوشهر و پرسپولیس را دارد

وی در تاریخ ۱۹ فروردین ۱۳۹۴ و در حضور بیش از صد هزار تماشاگر ورزشگاه آزادی تهران با به ثمر رساندن چیپ از روی نقطهٔ پنالتی مقابلالنصر عربستان در مرحلهٔ گروهی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۵ و خوشحالی خاص‌اش پس از گل، میلیون ها هوادار را خوشحال کرد

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir