دریافت جوایز متعدد برای عوامل درام کمدی نظم الهی

دریافت جوایز متعدد برای عوامل درام کمدی نظم الهی

فیلم نظم الهی قرار است نماینده کشور سوئیس در اسکار 2018 باشد این فیلم موفق به دریافت جوایز بهترین فیلم‌نامه، بازیگر زن اصلی و مکمل و همچنین بهترین فیلم داستانی بین‌المللی تماشاگران شد.
کشور سوئیس فیلم سینمایی "نظم الهی" را به عنوان نماینده خود در آکادمی اسکار 2018 معرفی کرد.

ماریه لاونبرگ, ریچل برانشوئیگ, سیبلی برانر, مارتا زوفولی و نوئی کرجی از جمله بازیگرانی هستند که در نظم الهی به ایفای نقش پرداخته‌اند. درام کمدی "نظم الهی" به کارگردانی پترا وولپه به برای حضور در نودمین مراسم آکادمی معرفی شده است.

داستان این فیلم در دهه‌ ۱۹۷۰ می‌گذرد و درباره مادر جوان سوییسی است که علیه مردسالاری مبارزه می‌کند و کمپینی برای رسیدن به حق رأی زنان تشکیل می‌دهد.

"نظم الهی" در جوایز سینمایی سوییس ۲۰۱۷ موفق به دریافت جوایز بهترین فیلم‌نامه، بازیگر زن اصلی و مکمل شد.

موفقیت‌های این فیلم در جشنواره تریبکا هم ادامه یافت و سه جایزه‌ بهترین فیلم داستانی بین‌المللی تماشاگران، جایزه نورا افرون برای وولپه نویسنده و کارگردان، و جایزه بهترین بازیگر زن را برای سازندگانش به ارمغان آورد. در ماه گذشته هم دو جایزه‌ دیگر از جشنواره فیلم شهر تراورس برای این فیلم به دست آمد.

فیلم «نظم الهی»‌ اثری کمدی درام درباره مبارزه زنان برای حق رای در سوییس که جایزه تماشاگران جشنواره ترایبکا را از آن خود کرد، نماینده سوییس در بخش فیلم‌های غیرانگلیسی‌زبان اسکار ۲۰۱۸ شد.
در این فیلم تاریخچه مبارزه طولانی زنان برای رسیدن به حق رای در سوییس روایت می‌شود و ماری لویینبرگر نقش اصلی را در آن بازی می‌کند. او در فیلم زنی روستایی و خانه‌دار است که در کمپین اعتراضی برای رسیدن به حق رای شرکت می‌کند.

خبرگزاری میزان

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir