استایل خاص هدی زین العابدین

استایل خاص هدی زین العابدینهدی زین العابدین این روزها در فستیوال لندن روی فرش قرمز دیده شده است. این هنرمند سینما و تلویزیون برای نمایش فیلم اسرافیل به این کشور سفر کرده است. در ادامه با بیوگرافی و کارنامه هنری این بازیگر آشنا خواهید شد.

 عکسی از هدی زین العابدین روی فرش قرمز فستیوال لندن برای فیلم اسرافیل را مشاهده می کنید.

هدی زین العابدین متولد 11 تیر 1368 در کرج، بازیگر است

رشته تحصیلی او گرافیک بوده است، و علاقه زیادی به عکاسی نیز دارد، پدرش مغازه دار و شعل آزاد و مادرش خانه دار می باشد، و تنها یک برادر کوچک تر از خود بنام هادی دارد

هدی زین العابدین نیز همچون برخی از هنرمندان معروف چون مهدی پاکدل از راه تبلیغات و مدلینگ به عرصه بازیگری وارد شد، اولین حضور او بعنوان بازیگر در سریال سقوط یک فرشته بود

این بازیگر جوان کشورمان با بازی در فیلم او یک فرشته بود در تلویزیون به شهرت رسید و برای خودش نامی دست و پا کرد.هدی زین العابدین در فیلم او یک فرشته بود نقش فاطمه را بر عهده داشت.

هدی زین العابدین می گوید جهان هنر یک جهان بی‌کرانه است، هیچ حد و مرزی ندارد، همیشه به هنر بازیگری علاقه‌ مند بودم. راهی که توانستم از طریق آن به دنیای تصویر، ‌تلویزیون و سینما ورود شوم، این راه بود که فکر می‌کنم از خیلی راه‌های دیگر شرافتمندانه‌ تر است. مضاف بر اینکه باعث شد خود را در معرض یادگیری قرار دهم. با خیلی تکنیک‌ها که پیشتر برایم ناشناخته بود، آشنا شوم که از این جهت خیلی خوشحال هستم.

فیلم های هدی زین العابدین

چمدان
خانه روشن

سریال های هدی زین العابدین

آشپزباشی
سقوط یک فرشته
همه خانواده من
قلب یخی ۳
شوخی کردم

 

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir