زن اندونزیایی با چهره ای بسیار جوان

زن اندونزیایی با چهره ای بسیار جوان

زن اندونزیایی پنجاه ساله تصویری از خود در جشن تولدش در اینستاگرام منتشر کرد که باعث تعجب همه کاربران در دنیای مجازی شد. آنها فکر میکردند این زن نامزد پسرش است به قدری چهره این زن جوانتر از سن واقعی اش دیده می شود که هیچکس سن واقعی او را باور نمیکند.

یک مادر 50 ساله اهل اندونزی وقتی در کنار پسرانش است به دلیل چهره بسیار جوان او را با نامزد پسرانش اشتباه می گیرند.

تنها با یک نگاه به خانم پوسپا دوی می توان درک کرد چرا مردم او را با نامزد پسرانش اشتباه می گیرند! این ستاره اینستاگرامی در سن 50 سالگی ، حتی بهتر از برخی
خانم ها در دهه 30 سالگی شان به نظر می رسد.

پوسپا کارآفرین و مادر دو فرزند اهل جاکارتا، اندونزی است و اخیرا تولد 50 سالگی خود را جشن گرفته است ولی شما با تماشای عکس های آپلود شده او در شبکه اجتماعی نمی توانید به سادگی متوجه این موضوع شوید.

او حتی یک روز بیشتر از 30 سالگی به نظر نمی رسد. در حقیقت او به سادگی می تواند خود را به جای یک خانم در اوایل دهه 20 سالگی جا بزند.

در عکس هایی که این زن اندونزیایی در کنار دو پسر نوجوانش گرفته، مردم باور نمی کنند او مادرشان است و در عوض او را با نامزد پسرها اشتباه می گیرند.

در حالی که بیشتر زنان برای حفظ جوانی شان در دراز مدت به محصولات زیبایی و جراحی پلاستیک رو می آورند ، پوسپا ادعا می کند ظاهر بسیار جوان او کاملا طبیعی است. او دلیل آن را ژنتیکی می داند ولی سبک زندگی سالم بر اساس رژیم غذایی متعادل و ورزش بسیار زیاد از جمله دلایل دیگر ظاهرجوان او به شمار می رود.

او همچنین از سنین جوانی شنا و بدمینتون انجام می دهد و اکنون چندین جلسه کلاس اروبیک و زومبا در هفته را به برنامه خود افزوده است.

علاوه بر سبک زندگی سالم، این خانم می گوید گذراندن اوقاتش با کسانی که دوستشان دارد و همچنین انجام کارهای مورد علاقه اش در داشتن چهره جوان او موثر هستند.

این خانم کارآفرین اندونزیایی می گوید:”مردم به من می گویند هرچه سنم بالاتر می رود، جوانتر می شوم و من خودم نیز این موضوع را قبول دارم. چرا که اکنون خوشبخت تر هستم ، بچه ها بزرگ شدند و خودم نیز کاری راه اندازی کردم که دوست دارم. حدس می زنم من فقط انعکاس دهنده شادی و خوشبختی هستم.”

خانم دوی فالوئرهای بسیار زیادی در شبکه اجتماعی اینستاگرام دارد ولی پس از منتشر شدن عکس های تولد 50 سالگی اش ، تبدیل به چهره ای جنجالی شده و در عرض تنها چند روز ، ده ها هزار نفر به تعداد فالوئرهای او اضافه شد.

 

پرشین وی

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir