طرح لباس قرمز پوش ها در دربی 85

طرح لباس قرمز پوش ها در دربی 85

 

همانگونه که در تصویر بالا میبینید در دربی هشتاد و پنج پیراهن جدید تیم پرسپولیس رونمایی شده است. صحبت ها و گمانه زنی های زیادی در مورد داور این دیدار شنیده می شود. ظاهرا قرار است اشکان خورشیدی داوری دربی 85 را برعهده داشته باشد.

پرسپولیسی ها از پیراهن تازه خود برای دربی هشتاد و پنجم رونمایی کردند.این دیدار پنجشنبه چهارم آبان ماه از ساعت ۱۶:۴۰ دقیقه در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

کی از منابع آگاه و نزدیک به فدراسیون فوتبال، در مورد قاضی دیدار پرسپولیس و استقلال از هفته دهم لیگ برتر، اطلاعات جالبی به ما داد.

این فرد مدعی بود اشکان خورشیدی به احتمال 90 درصد داور دربی می شود و اگر به هر دلیلی، این فرد را به عنوان داور انتخاب نکنند، دربی 85 توسط بیژن حیدری سوت می خورد.

این در حالی است که برخی رسانه ها از داوران دیگری نام برده اند اما اخبار درگوشی از فدراسیون فوتبال این موضوع را تائید می کند که اشکان خورشیدی بالاترین شانس ممکن را داراست و سوت دربی 85 را در اختیار دارد مگر اینکه در روزهای آتی، لابی های دیگری صورت بگیرد و اتفاقات جدیدی رخ بدهد وگرنه فدراسیون نشین ها بر سر انتخاب خورشیدی به جمع بندی نهایی نیز رسیده اند.

خبرگزاری میزان

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir