حذف پست مهراب قاسم خانی توسط اینستاگرام

حذف پست مهراب قاسم خانی توسط اینستاگرام

مهراب قاسم خانی از هنرمندان پیشکسوت سینما و تلویزیون است که این روزها اینستاگرام به صفحه اجتماعی اش توجه ویژه ای دارد و روی متن هایی که می نویسد حساس شده است و به تازگی برخی از پست های وی را حذف میکند.

اینستاگرام پست قاسم‌خانی را پاک کرد و او هم در توضیح نوشت: «اينستاگرام بازم پست قبلى من رو پاك كرد؛ اينطور كه معلومه براش شوخى و كنايه رو تعريف نكردن و معنى افعال معكوس رو نميفهمه».

مهراب قاسم‌خانی در ۱۶ آذرماه سال ۱۳۵۰ در تهران به دنیا آمد. او طراح دکور و نویسنده می‌باشد.
مهراب قاسم خانی دو بار ازدواج کرده است. حاصل ازدواج اولش یک دختر به نام نیروانا بود. پس از جدایی از همسر اولش، وی برای بار دوم در سال ۱۳۸۳ با شقایق دهقان ازدواج کرد. حاصل این ازدواج پسری به نام نویان بود.

محراب قاسمخانی با اشاره به ممنوع الکار بودنش درباره عدم حضورش در برنامه دورهمی گفت:از هفته گذشته به من اعلام کردند که دیگر نباید در لوکیشن برنامه «دورهمی» حضور پیدا کنم و به عبارتی ممنوع الورود به لوکیشن شدم.محراب قاسم خانی

محراب قاسم خانی

وی ادامه داد:تا الان هم برای رفع این ممنوعیت پیگیری های فراوانی کردم که لااقل دلیلش را متوجه شوم، اما متاسفانه دوستان در سازمان صدا و سیما هیچ دلیلی برایم نیاورده اند و تنها به گفتن این جمله بسنده کردند که ممنوع الکاری.

نویسنده سریال «پژمان» در ادامه افزود:حتی از سه سال پیش من را در صدا و سیما ممنوع کردند و در این مدت نیز دو متن برای سریال نوشتم که یکی از آنها «تلفن» نام داشت و قرار بود تا مسعود ردایی و سعید آقاخانی آن را بسازند،اما به دلایلی این اتفاق نیفتاد و بعد از آن نیز چند قسمت از متن سریالی دیگر را در حال نگارش داشتم که به یکباره همه چیز منتفی شد.

میزان

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir