کیک عروسی دونالد ترامپ و ملانیا ترامپ

کیک عروسی دونالد ترامپ و ملانیا ترامپ
ملانیا ترامپ و دونالد ترامپ در اقدامی جالب کیک عروسی خود را به حراج گذاشتند. آنها کیک گرانقیمت خود را که ارزش بالایی نیز دارد با قیمت هنگفتی به فروش می رسانند.

یکی از کیک هایی که «دونالد ترامپ»، رئیس جمهور آمریکا و همسرش «ملانیا ترامپ» در روز عروسی به مهمانان هدیه داده بودند، در یک نمایشگاه در بورلی هیلز کالیفرنیا به مزایده گذاشته شد. قیمت پیشنهادی برای خرید این کیک در روز سه شنبه از ۲۵۰ دلار آغاز شد و در نهایت به ۶۰۰ دلار رسید. تا امروز هم آخرین قیمت پیشنهادی ۲۰۰۰ دلار است و به نظر می رسد تا روز جمعه این مزایده به پایان  برسد.
۱۲ سال پیش در تاریخ ۲۲ ژانویه ۲۰۰۵ دونالد و ملانیا ترامپ به عنوان هدیه عروسی خود یک کیک کوچک سفیدرنگ با طعم شکلات به همه مهمانان اهدا کردند. روی این کیک با یک رز سفید تزئین شده بود.
کیک عروسی ترامپ و ملانیا یک کیک ۷ طبقه بسیار بزرگ بود که ۵۰ هزار دلار قیمت داشت. در شب عروسی هیچ کدام از مهمانان اجازه نداشتند از این کیک مجلل بخورند؛ زیرا داخل کیک از سیم زیادی برای اتصال گلهای آن استفاده شده بود. وزن این کیک بیش از ۲۰۰ پوند بود و اطراف آن با بیش از ۲۰۰۰ گل خوراکی تزئین شده بود.
کیک عروسی دونالد ترامپ و ملانیا ترامپ
© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir