مریل استریپ و دریافت اسکار 2018

مریل استریپ و دریافت اسکار 2018

مریل استریپ با هنرنمایی اش در فیلم پست در کنار بازیگر مشهوری همچون تام هنکس در راه دریافت جایزه اسکار قرار گرفت. انتظار می رود وی یکی از برندگان اسکار 2018 باشد. فیلم سینمایی "پست" کاری از استیون اسپیلبرگ است.

مریل استریپ بازیگر سرشناس سینمای هالیوود امسال با فیلم "پست" ساخته "استیون اسپیلبرگ" یکی از شانس‌های اصلی "اسکار 2018" محسوب می شود. وی تاکنون 20 بار کاندید این جایزه شده و سه بار آن را دریافت کرده است.

فیلم سینمایی "پست" ساخته "استیون اسپیلبرگ" 22 دسامبر 2017 اکران بین‌المللی خود را از امریکای شمالی آغاز خواهد کرد.

 

این فیلم تاکنون دو بار تغییر نام داده است. در ابتدا اسپیلبرگ نام "پست" را انخاب کرد اما بعد از آن اسم "برگه‌ها یا همان اسناد" را برگزید اما هفته پیش بار دیگر نام پست را نهایی اعلام کرد.

این فیلم درمورد سیاست‌های امریکا بوده و به افشای اسناد و اطلاعات پنتاگون می‌پردازد. البته نام "اسناد پنتاگون" نامی است که رسانه‌ها به این فیلم داده‌اند و به تازگی نام "برگه‌ها" برای این فیلم انتخاب شده است.

 

این فیلم از 22 دسامبر توسط استودیوی "فاکس قرن بیستم" به صورت محدود اکران شده و یک هفته بعد از جوایز گلدن گلوب، از 12 ژانویه 2018 در سینماهای سراسر دنیا روی پرده می‌رود.

تام هنکس در نقش بن بردلی سردبیر روزنامه "واشنگتن پست" ظاهر خواهد شد و مریل استریپ هم بازی در نقش "کاترین گراهام" مدیر مسئول مصمم و پیگیر این نشریه امریکایی مقابل دوربین می‌رود.

داستان این فیلم ماجرای انتشار اسناد محرمانه‌ای است که ارتباط مستقیم با نقش امریکا در جنگ ویتنام دارد. همین مقوله یکی از شانسهایی است که اسپیلبرگ برای دریافت اسکار دارد

 

خبرگزاری میزان

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir