ایفای نقش بهزاد فراهانی در مجموعه سایه بان

ایفای نقش بهزاد فراهانی در مجموعه سایه بان

بهزاد فراهانی از بازیگران و هنرمندان سریال سایه بان است که این روزها در این سریال ایفای نقش میکند. بازیگران دیگری از جمله امین تارخ، هستی مهدوی‌فر،محمدرضا غفاری، مجتبی پیرزاده در این سریال هنرنمایی میکنند. در ادامه خلاصه ای از داستان این سریال را بخوانید.

بازی بهزاد فراهانی در سریال «سایه‌بان» برادران محمودی,از پنجشنبه‌شب (۱۶ آذرماه) آغاز می‌شود.

این سریال که تا کنون ۱۱ قسمت از آن پخش شده،با حضور بهزاد فراهانی – بازیگر نقش خسرو – که از گرجستان آمده ادامه پیدا می‌کند.

از دیگر بازیگران که در مجموعه تلویزیونی «سایه‌بان» ایفای نقش می‌کنند می‌توان به امین تارخ، هستی مهدوی‌فر،محمدرضا غفاری، مجتبی پیرزاده، محمد ولی‌زادگان، رویا جاویدنیا، افسانه کمالی، حسام محمودی،علیرضا جعفری ، سینا مهراد، افشین اخلاقی، زهرا بهروز منش، علیرضا ثانی‌فر، سجاد دیرمینا،پیمان مقدمی، علی غلامی، پریوش نظریه، رویا تیموریان، علی اوسیوند، کمند امیر سلیمانی،محمد عمرانی، کامران تفتی و آناهیتا افشار اشاره کرد.

در خلاصه داستان این سریال آمده: «سایه‌بان قصه زندگی امروز ما و شماست، دو رفیق که در منطقه‌ای کارگرنشین بزرگ شده‌اند،تا پای جان تلاش می‌کنند که چراغ خانه هایشان را روشن نگه دارند. عشق و ایمان خون می‌شود,در رگ‌هایشان تا از پا نیفتند و دلخوش بمانند به رحمت خدا و فرداهای بهتر،اما زخمی در راه است؛ زخمی که سنگ محکی است برای رفاقت دیرینه‌شان …»

همچنین بخوانید :  قسمت اول «عالیجناب» فردا توزیع می‌شود

عکس های بهزاد فراهانی در سریال سایه بان

سریال «سایه‌بان» کاری است از گروه فیلم و سریال شبکه دو که از شنبه تا پنج شنبه ساعت۲۱:۳۰ پخش ,و در ساعت‌های یک بامداد، ۱۲:۱۵ و ۱۶:۱۵ روز بعد بازپخش می‌شود.

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir