علاقه نیمار به پدرش

علاقه نیمار به پدرش

همانگونه که در این تصویر میبینید نیمار فوتبالیست مشهور در تعطیلات کریسمس در کنار پدرش حضور یافت و این تصویر را در صفحه اجتماعی اش قرار داده است.

در تصویر زیر نیمار و پدرش در جشن کریسمس را می‌بینید.

نیمار فوتبالیست اهل برزیل و عضو باشگاه فوتبال پاری سن ژرمن و تیم ملی فوتبال برزیل است که در پُست مهاجم بازی می‌کند.
او سابقه بازی در بارسلونا را دارد. نیمار در ۱۹ سالگی و در سال ۲۰۱۱ میلادی جایزهٔ بازیکن سال آمریکای جنوبی را دریافت کرد.

نیمار در ۳ اوت ۲۰۱۷ با ثبت رکورد ۲۲۲ میلیون یورو به باشگاه فوتبال پاری سن ژرمن پیوست . او با ۲۲۲ میلیون یورو گرانترین بازیکن در جهان است.

نِیمار دا سیلوا سانتوس جونیور (به پرتغالی:Neymar) ناموَر بهنِیمار (زاده ی 5 فوریه 1992 میلادی در برزیل) فوتبالیست اهل برزیل و عضو باشگاه فوتبال بارسلونای اسپانیا و تیم ملی فوتبال برزیل است که در پُست مهاجم بازی می کند. نیمار در 19 سالگی و در سال 2011 میلادی جایزهٔ بازیکن سال آمریکای جنوبی را دریافت کرد.

نیمار که در سال 2013 به بارسلونا پیوست با شایعات تخلف در انتقال وی از سانتوس به بارسلونا روبرو گردید. این شایعه در سال 2015 ثابت شد و باشگاه بارسلونا با جریمه ی سنگینی روبرو شد. این در حالی بود که ساندرو روسل رئیس پیشین باشگاه به 7 سال زندانمحکوم شد. در ابتدا اعلام شده بود که مبلغ انتقال او 57 میلیون یورو است. اما گفته می شود که مبلغ انتقال او 222 میلیون یورو است. وی تا سال 2020 قرارداد خود را با باشگاه فوتبال بارسلونا تمدید کرد. نیمار در فصل 2014/2015 با بارسلونا موفق به کسب سه گانه باشگاهی (لالیگا، حذفی اسپانیا و چمپیونز لیگ اروپا) شد.

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir