دیدار کیت میدلتون با مگان مارکل

مگان مارکل قرار است عروس خانواده سلطنتی شود و در اولین دیدار رسمی اش با پرنس هری در میان مردم ظاهر شد. وی با کیت میدلتون و همسرش به کلیسا رفت. تصاویری از این دیدار را با هم میبینیم.

, عکسی که سوژه شد؛ «مگان مرکل» بازیگر و مدل ۳۶ ساله آمریکایی که به زودی عروس خانواده سلطنتی خواهد شد، دراولین دیدار رسمی خود با پرنس هری به میان مردم آمد.پوشش مگان در اولین دیدار بسیار زیر ذره بین بود و مدام با «کیت میدلتون»عروس دیگر و محبوب خانواده سلطنتی مقایسه می شد.

این زوج در حال رفتن به کلیسا به مناسبت کریسمس بودند که با عده ای از علاقه مندان خانواده سلطنتی مواجه شدند.

عکس زیر بامزه ترین عکس این روز است که مگان در حال خوش و بش با مردم بوده و شکار دوربین ها شده است.

شاهزاده هری ۳۳ ساله و خانم مارکل ۳۶ ساله روز گذشته در فتوکال کاخ کنسینگتون در لندن حاضر شده و نامزدی خود را اعلام کردند.

هری که در ردیف پنجم رسیدن به سلطنت قرار دارد مدتی است با این بازیگر امریکایی که از تابستان سال گذشته با بازی در سریال “Suits” به شهرت رسیده، آشنا شده است.

حدود ۱۶ ماه از آشنایی این زوج می گذرد و آنها از طریق یک دوست مشترک خانم که نام او را افشا نکردند، با یکدیگر آشنا شدند و با وجود مسافت زیاد محل زندگی شان، توانستند ارتباط خود را حفظ کنند.

این زوج پس از ازدواج در خانه هری (ناتینگهام کاتج) در کاخ کنسینگتون ساکن خواهند شد و مگان مارکل نیز لقب والاحضرت (HRH) را دریافت خواهد کرد و یکی از اعضای خانواده سلطنتی انگلیس خواهد شد.

 

 

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir