وقتی شهره سلطانی دانشجو بود

وقتی شهره سلطانی دانشجو بود

شهره سلطانی از هنرمندان زن سینما و تلویزیون است که تصویری از دوران دانشجویی خود در صفحه اجتماعی اش قرار داده است. در ادامه با بیوگرافی وی آشنا خواهید شد.

شهره سلطانی بازیگر مشهور تئاتر و تلویزیون با انتشار این عکس از دوران دانشجویی خود خاطراتش را زنده کرد. عکس مربوط به اوایل دهه ۷۰ است.

شهره سلطانی (۱۳۴۸ در بجنورد)، بازیگر سینما و تلویزیون اهل ایران است

شهره سلطانی در سال ۱۳۴۸ در شهر بجنورد به دنیا آمد. وی لیسانس موسیقی از دانشگاه آزاد اسلامی می‌باشد.
بازی در تئاتر را از سال ۱۳۶۶ و همچنین کار در سینما را از سال ۱۳۷۲ با فیلمی به نام «عبور از تله» به کارگردانی «غلامرضا رمضانی» آغاز کرد.
سلطانی سرپرست گروه موسیقی بانوان دات است. وی در کنار بازیگری، نوازنده تخصصی ساز سنتور و پیانو است و ردیف‌های آوازی را نزد هنگامه اخوان آموزش دیده‌است.او خود را گیاه‌خوار معرفی کرده.

 

شهره سلطانی متاهل بوده و با بهروز پناهنده ازدواج کرده است

 

آشنایی قبلی تا کارگردانی پناهنده

 

آشنایی این دو به سال ها قبل بر می گردد که بهروز پناهنده بازیگر نمایش شهره سلطانی بود، بعد از سال ها نیز شهره سلطانی در مقام داور تئاتر برای نمایش های کارگردانی شده بهروز پناهنده بود که در نهایت این آشنایی قدیمی به ازدواج ختم شد، پناهنده علاوه بر بازیگری، کارگردانی تئاتر را نیز انجام می دهد

شهره سلطانی که رشته تحصیلی اش موسیقی است و سنتور و پیانور می نوازند از سال ۹۵ گروه موسیقی دات را تشکیل داد و اولین کنسرت خود را در همان سال در تلاار وحدت برگزار کرد، می گوید در چند سال اخیر، گرایش موسیقی من از سنتی به پاپ تغییر کرده است

صفحه اجتماعی شهره سلطانی

 

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir