مریم کاویانی در کنار فرزندش

مریم کاویانی در کنار فرزندش

مریم کاویانی از هنرمندان سریال های تلویزیونی می باشد که به تازگی در کنار فرزندش یک سلفی زیبا گرفته است. او در نقش های خاطره انگیزی زیادی هنرنمایی کرده است.

, مریم کاویانی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان با انتشار پستی از عکس پسرش برای اولین بار رونمایی کرد.

مریم کاویانی را همه ما با چهره آرام و معصومش در سریال های تلویزیونی میشناسیم . این بازیگر سینما و تلویزیون پسر ۲۰ ساله ای دارد که برای اولین بار در برنامه دورهمی درباره او صحبت کرد.
این هنرمند کشورمان برای اولین بار عکس پسرش را منتشر کرد.

مریم کاویانی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:عشق زمانی برای من آغاز شدکه توی دلبندم قدم به زندگی من گذاشتی، پسر دلبندم.

مریم کاویانی در سال ۴۹ در اهواز به دنیا آمد و با مجموعه او یک فرشته بود کار علیرضا افخمی که در رمضان سال ۸۴ از تلویزیون پخش شد به شهرت رسید. بازی های خوبش در سریالهای به دنیا بگویید بایستد، روز رفتن، شکرانه، خط شکن و روزگار قریب و فاصله ها باعث شد بیننده تلویزیونی با چهره او آشنا شود.

اولین کار او یک اثر سینمایی به نام رویای جوانی به کارگردانی نادر مقدس بود و پس از آن تردست، اسپاگتی در هشت دقیقه، مخمصه و هوو به ایفای نقش پرداخت.

اما با مجموعه او یک فرشته بود کار علیرضا افخمی که در رمضان سال 84 از تلویزیون پخش شد به شهرت رسید. او یک فرشته بود که ماه رمضان سه سال پیش (84) از شبکه دوم پخش شد و او در نقش همسر حسن جوهرچی ایفای نقش کرد

صفحه اجتماعی مریم کاویانی

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir