تازه ترین عکس نیکی کریمی در کنار هنرپیشه زن

تازه ترین عکس نیکی کریمی در کنار هنرپیشه زن

نیکی کریمی و هستی مهدوی فر در فیلم سوت پایان با هم همبازی شدند در بالا سلفی جالب این دوهنرپیشه را در کنار هم میبینید. با خلاصه ای از داستان این فیلم درادامه این بخش آشنا خواهید شد.

 هستی مهدوی‌ فر عکسی از خودش کنار نیکی کریمی در اینستاگرام منتشر کرد.

نیکی کریمی و هستی مهدوی‌فر در فیلم «سوت پایان» همکاری کردند. «سوت پایان» به کارگردانی نیکی کریمی ماجرای زوج مستندسازی در تهران را روایت می‌کند.

عکس زیر را هستی مهدوی‌فر در اینستاگرام منتشر کرده است.

هستی مهدوی‌فر (۲۱ آذر ۱۳۷۰ تهران) بازیگر ایرانی است.

مهدوی‌فر در سریال‌های جراحت، مادرانه، و فیلم‌های سوت پایان، چهارشنبه، پنجاه کیلو آلبالو بازی کرده‌است که نوع نقش‌هایش گوناگون است؛ از دختری متفاوت در «سوت پایان» تا نقش یک دختر لال در «زبان مادری». او در «مادرانه» در نقش دختری دبیرستانی که گرفتار اعتیاد گشته، ظاهر شده‌است.

دیپلم تجربی دارد، یک برادر بنام خشایار و یک خواهر بنام نازنین دارد، وی مدتی برای تحصیل در رشته طراحی لباس به آمریکا رفته بود اما یکسال بعد نیمه کار رها کرد و برگشت، علاوه بر بازیگری، عکاسی می کند، نویسنده است و کارگردانی نیز کرده است

نیکی کریمی تابحال از نحوه ورود خود به بازیگری سخن نگفته است، اما از دوران دبستان بازی در گروه‌ های کوچک تئاتری را آغاز کرد و نخستین نقش سینمایی‌ اش را در سال ۱۳۶۸ در فیلم وسوسه به کارگردانی جمشید حیدری به دست آورد

خبرآنلاین

 

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir