غول پیکر ترین تلویزیون سامسونگ

غول پیکر ترین تلویزیون سامسونگ

به تازگی شرکت سامسونگ از جدیدترین تلویزیون خود رونمایی کرده است این تلویزیون غول پیکرترین تلویزیون هوشمند جهان است این شرکت با تولید این تلویزیون تنوع بیشتری به محصولات خود داده است.

سامسونگ در خلال نمایشگاه علم و فناوری CES ۲۰۱۸ از یک تلوزیون بزرگ و هوشمند تحت عنوان “the wall” رونمایی کرد.

به گزارش وب سایت mashable، یکی از محصولات جذابی که در نمایشگاه علم و فناوری CES ۲۰۱۸ رونمایی شد،  تلویزیون بزرگ و هوشمند سامسونگ بود که دیوار ( the wall) نام دارد و از سایز و اندازه قابل توجهی برخوردار است که تا حد زیادی به نام خود شباهت بسیاری دارد.

سامسونگ پس از رونمایی از تلویزیون بزرگ و جدید ماژولار خود در این نمایشگاه، اعلام کرده است که کاربران در صورت تمایل و سفارش به این شرکت کره ای، قادر خواهند بود
این تلویزیون را در هر اندازه و سایزی که می خواهند، دریافت و خریداری کنند.

به نظر می‌رسد سامسونگ با معرفی این محصول جدید، می خواهد به طرفدارانش نشان دهد که به دکوراسیون و طراحی داخلی منزل و محل کار کاربرانش توجه داشته و برای آن اهمیت ویژه‌ای قائل خواهد شد.
بدین گونه که کاربران با سفارش و خرید این تلویزیون بزرگ قادر خواهند بود یک دیوار تمام از محل کار یا خانه خود را به این تلویزیون مجهز کنند و از زیبایی‌های تصاویر آن بهره مند شوند.

هرچند که این محصول از باریک‌ترین تلویزیون‌های موجود در بازار محسوب نمی‌شود و همچنین با کیفیت‌ترین رزولوشن تصویر را ارائه نمی دهد، اما به طور قطع، تصویر آن از روشنایی بیشتر،کنتراست بهتر، رنگ‌های پررنگ و زنده‌تر و همچنین مصرف انرژی کمتری برخوردار است که می‌تواند در نوع خود، با استقبال بی نظیری از سوی کاربران مواجه شود.

ایسنا

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir