علاقه خواننده مشهور به مسابقه بسکتبال

جنیفر لوپز خواننده محبوب و پرطرفدار اروپایی در کنار نامزد جدیدش به مشاهده مسابقه بسکتبال پرداخت در این تصویر وی را در کنار معشوقه جدیدش الکس رودریگر و خانواده اش میبینید.دختران الکس رودریگز و جنیفرلوپز را در ادامه این بخش خواهید دید

جنیفر لوپز و الکس رودریگز ، جنیفر لوپز و بیسبالیست اسبق الکس رودریگز ارتباط خود را از فوریه سال ۲۰۱۷ شروع کردند و اکنون با گذشت تقریبا یک سال رابطه آنها قوی تر از قبل به نظر می رسد.

به گزارش پرشین وی این خواننده ۴۸ ساله و بازیکن ۴۲ ساله روز جمعه به همراه فرزندانشان از تماشای بازی بسکتبال بین دو تیم لیکرز و شارلوت هورنتس در سالن استپلس سنتر- لس آنجلس لذت بردند.خواننده و بیسبالیست اسبق جنیفر لوپز و الکس رودریگز دختران الکس رودریگز ، ناتاشا ۱۳ ساله و الا ۹ ساله از همسر سابقش سینتیا و همچنین دو قلوهای نه ساله لوپز، امی و مکس نیز همراه این زوج بودند.

بازیگر فیلم “The Back Up Plan” یک بافت آبی روشن و یک جلیقه خز دو رنگ به تن داشت که آن را با یک شلوار جین تیره رنگ ، کفش های پاشنه بلند ست کرده بود.

سلفی خانوادگی که رودریگز در صفحه شخصی خود به اشتراک گذاشت

الکس بازیکن اسبق تیم یانکی یک عکس سلفی از این روز خانوادگی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام منتشر کرد و نوشت “جمعه شب ، شب خانواده” این زوج معروف در سراسر بازی با لبخند آن را دنبال کردند گرچه در نقطه ای از آن به نظر می رسید مکس کوچک دیگر از تماشای بازی خسته شده و مدام با تکیه دادن به مادرش چرت می زد.

در ماه دسامبر منابع نزدیک این زوج به طور انحصاری به مجله پیپل اظهار داشتند که آن دو تصمیم دارند زندگی بلندمدتی را با هم بگذرانند.

یکی از منابع لوپز گفته: “همه بچه ها می خواهند جنیفر و الکس ازدواج کنند. آنها قطعا در مورد ازدواج با هم صحبت می کنند ولی جنیفر پیش از دریافت حلقه نامزدی اصلا از ازدواج صحبت نخواهد کرد.”

جنیفر لوپز مشغول عکس گرفتن از الکس رودریگز و یکی از مشهورترین بازیکنان لیکرز مجیک جانسون

آنها همچنین کریسمس را نیز به همراه خانواده های هر دو طرف در میامی گذرانده و جشن گرفتند.
لوپز در پیامی به مناسبت کریمسمس در صفحه شخصی خود نوشت: “امیدوارم همگی کریسمسی آرام سرشار از شادی و خنده داشته باشید در حالی که با عزیزانتان احاطه شده اید… برای همگی در این فصل تعطیلات آرزوهای خوب دارم!!! کریسمس مبارک”

جنیفر لوپز و الکس رودریگز در کنار همگی فرزندانشان: از راست: ناتاشا ، الا ، امی و مکس

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir