صحبت های مهران مدیری در مورد دختران

 صحبت های مهران مدیری در مورد دختران

انتقاد مهران مدیری از دخترانی که با گریم وارد ورزشگاه آزادی میشوند در برنامه دورهمی جالب و شنیدنی بود. درادامه با متن صحبت های این مجری و کارگردان سریال های طنز همراه شوید.

, برنامه «دورهمی» با موضوع حریم شخصی، شامگاه چهارشنبه ۲۰ دی پخش شد.

مهران مدیری در این برنامه با اشاره به این‌که امروزه داشتن حریم شخصی با وجود وسایل ارتباط جمعی سخت شده است، گفت: «سرکشیدن به حریم شخصی به یک شغل تبدیل شده است. افرادی هستند که حتی با یک تار مو هم وارد حریم شخصی آدم‌ها می‌شوند.»

او ادامه داد: «صدام و قذافی هم در آخرین روزهای زندگی‌شان ذره‌ای حریم شخصی نداشتند و از این‌که جای پنهان شدن‌شان مشخص شد،‌ تعجب کردند‌.»

مدیری سپس با اشاره به این‌که بعضی‌ها اصلا حریم شخصی‌شان مشخص نیست، در یک شوخی انتقادی گفت: «مثلا همین دختر خانم‌هایی را که ریش می‌گذارند و به ورزشگاه می‌روند، حتما در فضای مجازی دیده‌اید. آدم با دیدن این عکس‌ها واقعا سردرگم می‌شود؛ جوری شده است که هرکسی را که می‌بینی ریش دارد، می‌خواهی بروی جلو و بپرسی با من ازدواج می‌کنی؟»

مجری «دورهمی» افزود: «بعضی از این دختران واقعا هنر گریم را وارد دنیای جدیدی کرده‌اند. دیگر این همه تلاش برای تغییر قیافه لازم نیست. طرف ریش گذاشته است، عصا گرفته دستش و رفته جلوی ورزشگاه و می‌گوید درود بر تو، من آنخ ماهو هستم از معبد آمون! واقعا این قدر هم دیگر تغییر چهره لازم نیست به نظر من.»

برنامه «دورهمی»، دیشب مهمان علیرضا طلیسچی، خواننده موسیقی پاپ و الهه حصاری بازیگر سینما و تلویزیون هم بود.

خبرآنلاین

 

 

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir