مهدی پاکدل با گریمی متفاوت

در این فیلم مهدی پاکدل را میبنید که با گریمی سنگین در نقش ابوطالب در فیلم محمد رسول الله هنرنمایی میکند. متنی که این هنرپیشه درباره حضورش در این فیلم نوشته است را درادامه بخوانید.

 مهدی پاکدل بازیگر نقش «ابوطالب» در فیلم سینمایی حضرت محمد رسول الله اینستاگرامش را با عکسی از گریم سنگین ده ساعته اش در این پروژه سینمایی به روز کرد که چهره اش را «جانتو دروسی» گریمور ایتالیایی درست کرده است.

مهدی پاکدل با انتشار این عکس نوشت:

پشت صحنه فیلم سینمایی حضرت محمد رسول الله به کارگردانی مجید مجیدی/ پاییز ۱۳۹۱
روزهای سخت اما دلچسبی بود. روزهای همراه با افتخار. همکاری با بهترین های سینمای دنیا ‌‌حدود ده ساعت زمان برای تبدیل شدن به ابوطالب هفتاد و پنج ساله،ریاضتی شیرین را برایم به همراه داشت.
خاطرات هیچگاه کهنه نمی شوند. رنگ هایش گرم تر و صداهایش بیشتر در گوش می پیچند.

بهنوش طباطبایی بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایران است.او در سال 1360 در تهران متولد شد.دارای مدرک لیسانس کامپیوتراست و یک دورهٔ بازیگری در دانشگاه تهران گذرانده است.

بهنوش طباطبایی صبور و آرام و کم حرف است ،اوقات فراغت خود را صرف مطالعه می کند ،عاشق سفر است ورنگ مورد علاقه اش آبی است ،بازیگر مورد علاقه اش آتیلا پسیانی و خواننده مورد علاقه اش علیرضا عصار است،اولین تجربه بازیگری اش با سریال کوی دامون در سال 81  بوده ،با سریال مسافری از هند شهرتش را به دست آورد.

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir