سامانه کارا وام اشتغال روستایی در سال 96 و 97 Kara

سامانه کارا وام خود اشتغالی تسهیلات کارآفرینی روستایی

سامانه کارا,ثبت نام سامانه کارا,سامانه دریافت وام کارا

اخیراً سامانه کارا به جهت ارائه تسهیلات به طرح های اشتغالزایی و به عبارتی کارآفرینی ایجاد شده است که برای هر دو گروه سرمایه گذاران و کارآفرینان می باشد. عزیزان جهت ثبت نام در سامانه کارا و یا دریافت وام از طریق سامانه کارا در ادامه با پرتال دکتر سلام همراه باشید و در پایان این مطلب لینک ثبت نام سامانه کارا را کلیک کنید.

طبق بررسی‌های انجام شده متقاضیان باید با مراجعه به سامانه کارا وزارت کار نسبت به بارگذاری مدارک و فرم‌های طرح‌های کسب‌وکار خود برای دریافت تسهیلات اقدام کنند.

براساس مصوبه شماره 37597 مورخ 96/3/31 ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و در راستای اجرای ماده 5 تصویب نامه کارگروه منتخب ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و ابلاغیه شماره 139003/96مورخ 96/5/8 بانک مرکزی ج.ا.ایران مبنی بر ارائه تسهیلات به طرحــهای اشتغالزاي ذیل برنامه اشتغال فراگیر از منابع بانکــــهای عامل منتخب و همچنین بر اساس بند (ب) مواد 8 و 9 تصویب نامه شماره 103898/ت 54691ه مورخ 96/8/21 هیئت محترم وزیران موضوع آیین نامه اجرایی قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری با استفاده از منابع صندوق توسعه ملی، سامانه حاضر به منظور تسهیل در فرایند ارائه تسهیلات در اختیار سرمایه گذاران و کارآفرینان می باشد.

جهت ورود به سامانه کارا اینجا را کلیک کنید

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir