جزئیات رابطه ترامپ با بازیگر فیلم های مستهجن استورمی دنیلز

جزئیات رابطه ترامپ با بازیگر فیلم های مستهجن استورمی دنیلز

جزئیات رابطه ترامپ با بازیگر فیلم های مستهجن استورمی دنیلز,رابطه جنسی ترامپ با استورمی دنیلز,رابطه ترامپ با استفانی کلیفورد

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا که برای عدم افشای روابط نامشروع جنسی خود با بازیگر فیلم های مبتذل، مبلغ 130 هزار دلار حق السکوت به وی پرداخت کرده بود، باز هم توسط همین بازیگر، استفانی کلیفورد با نام مستعار استورمی دنیلز افشا شد.

این حق السکوت 130 هزار دلاری از طرف وکیل ترامپ به استورمی دنیلز در زمان انتخابات 2016 پرداخت شد تا قبل از برگزاری انتخابات حرفی به میان نیاورد؛ جالب است بدانید رابطه نامشروع ترامپ با استفانی کلیفورد یکسال پس از ازدواجش با ملانیا در سال 2006 بوده است.

جزئیات رابطه ترامپ با بازیگر فیلم های مستهجن استورمی دنیلز,رابطه جنسی ترامپ با استورمی دنیلز,رابطه ترامپ با استفانی کلیفورد

رابطه ترامپ با استفانی کلیفورد ( استورمی دنیلز )

استورمی دنیلز که نام اصلی او"استفانی کلیفورد" است در مصاحبه با برنامه "شصت دقیقه" جزئیات رابطه ترامپ با بازیگر فیلم های مستهجن استورمی دنیلزشبکه خبری "سی بی اس" آمریکا که یکشنبه شب از این شبکه پخش شد، جزییات رابطه خود با ترامپ و دلیل سکوت خود در طی این سال‌ها را تشریح کرد.

او گفت که در سال 2006 درست یک سال پس از ازدواج ترامپ با ملانیا، با ترامپ در حاشیه یک تورنمنت گلف در ایالت نوادا رابطه جنسی داشته است. او تاکید کرد تنها یک بار با ترامپ رابطه داشته است.

دنیلز گفت پس از آن رابطه تا یک سال بعد 2007 تماس‌های تلفنی او با ترامپ ادامه داشته و ترامپ این تماس‌ها را از اطرافیان خود مخفی نگه نمی‌داشته است.

به گفته دنیلز او در سال 2011 تصمیم داشته جزییات رابطه خود با ترامپ را در ازای دریافت 15 هزار دلار با یک نشریه در میان بگذارد، اما تهدید یک فرد ناشناس در پارکینگ باشگاه بدنسازی و همچنین تهدید " مایکل کوهن" وکیل ترامپ علیه نشریه مبنی بر شکایت از آن در صورت چاپ مطلب، او را از این تصمیم منصرف کرده است.

استورمی دنیلز می گوید: من در پارکینگ باشگاه بدنسازی همراه دختر کوچک بودم و در حال بیرون آوردن کالسکه و وسایل دختر کوچکم از صندوق عقب ماشین بودم که مردی به من نزدیک شد و گفت: ترامپ را راحت بگذار. فراموش کن! بعد او خم شد و به دخترم نگاه کرد و گفت: چه بچه نازی. جای تأسف خواهد بود اگر اتفاقی برای مادرش بیفتد."

به گفته دنیلز این تهدید باعث شد تا او از افشای رابطه‌اش با ترامپ منصرف شود و نگرانی درباره سلامت دخترش و خودش در نهایت او را مجاب کرد که 11 روز مانده به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا با دریافت 130 هزار دلار از وکیل ترامپ با امضای قراردادی از سخن گفتن درباره رابطه‌اش خودداری کند.

این هنرپیشه فیلم‌های مستهجن قرارداد امضا شده خود با وکیل ترامپ را بی‌ارزش خوانده و دلیل آن را عدم امضای ترامپ پای آن دانست.

ترامپ و وکیل او اظهارات استورمی دنیلز را رد کرده اند. همچنین وکیل ترامپ از این زن به خاطر آنچه که نقض قرارداد امضا شده خوانده به دادگاه شکایت کرده و خواهان دریافت غرامت 20 میلیون دلاری شده است.

رابطه ترامپ با بازیگر فیلم های مستهجن

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir