پاداش 800 میلیونی پایان خدمت در وزارت نفت/سقف آن چقدر است

پاداش 800 میلیونی پایان خدمت در وزارت نفت

پاداش 800 میلیونی پایان خدمت در وزارت نفت

جزئیات پاداش 800 میلیونی پایان خدمت در وزارت نفت چیست ؟ وزیر نفت که در پایان سال 96 پنج نفر از معاونان خود را بازنشست کرده است ؛ به طور میانگین 800 میلیون تومان به آنها پاداش پایان خدمت پرداخت کرده است.

نادر قاضی‌پور در خصوص بازنشسته شدن تعدادی از معاونین وزیر نفت، گفت :

اخبار واصله حاکی از این است که وزیر نفت در روزهای پایانی سال 1396 پنج تن از معاونان خود را بازنشست کرده و به‌صورت میانگین 800 میلیون تومان به هر کدام از آنها پاداش پایان خدمت پرداخت کرده است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بعد از پرداخت پاداش پایان خدمت مجددا در سال جدید با این افراد قرارداد همکاری منعقد شده است، گفت:

این اقدام وزارت نفت با روح سیاست کلی دولت آقای روحانی همخوانی ندارد؛ این افراد یا نباید بازنشسته می‌شدند و اگر بازنشسته شده‌اند نباید مجددا قرارداد همکاری با آنها بسته می‌شد.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، در پایان با تاکید بر اینکه پاداش پرداختی به این افراد بین 600 میلیون تا 1 میلیارد تومان بوده است، خاطرنشان کرد:

به دلیل اینکه سقف پرداخت پاداش پایان در بودجه سال 1397 مبلغ 260 میلیون تومان است این افراد را قبل از سال 1397 بازنشسته کرده‌اند.

پاداش 800 میلیونی پایان خدمت در وزارت نفت

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir