جزئیات استعفای زیدان از سرمربیگری رئال مادرید و واکنشها

جزئیات استعفای زیدان از سرمربیگری رئال مادرید

جزئیات استعفای زیدان از سرمربیگری رئال مادرید و واکنشها

بعد از شکست سنگین رئال مادرید در برابر بارسلونا و چندی پس از شکست این تیم در برابر لگانس و زمانی که شانس قهرمانی رئال مادرید در لالیگا کاهش یافت، زیدان سرمربی رئال اعلام کرد که قصد استعفا و کناره گیری از سرمربیگری این تیم را دارد.

تنها شانس رئال برای نجات فصلش، قهرمانی در چمپیونزلیگ بود که در نهایت به آن هم رسید. زیدان در آن مقطع به صورت مبهم از آینده اش حرف می زد ولی چند هفته پیش او تایید کرد که در رئال به کار خود ادامه خواهد داد اما امروز در عین ناباوری خبر از کناره گیری اش از هدایت رئال داد.

زیدان امروز و پس از جلسه روتین با رئیس باشگاه که به منظور بررسی برنامه های نقل و انتقالاتی و تمرینات پیش فصل ترتیب داده شده بود؛ تصمیم به استعفا گرفت.

مشخص نیست بین او و پرز دقیقا چه گذشته است که زیدان به یکباره از هدایت رئال منصرف شده است. می توان تصور کرد که مخالفت زیدان با جذب کپا، گلر بیلبائو در زمستان؛ در حالی که پرز کار جذب او را تمام کرده بود، شروع اختلافات دو طرف بوده است.

زیدان همچنین علاقه ای به جذب گلر جدید در تابستان هم نداشت و این با سیاست های پرز منافات کامل داشت. احتمالا دیدگاه های زیدان در مورد جذب بازیکنان جدید و یا شاید حتی فهرست خروجی باشگاه نیز در تصمیم عجیب او تاثیر مستقیم داشته اند. زیدان در نشست خبری امروز خود گفت که دورنمایش در رئال را روشن نمی دید و بهترین تصمیم، جدایی بود.

استعفای زیدان از سرمربیگری رئال مادرید

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir