مسدود شدن پیج اینستاگرام شاداب دنس و دستگیری شاداب شکیب

مسدود شدن پیج اینستاگرام شاداب دنس و دستگیری شاداب شکیب

شاداب دنس,بیوگرافی شاداب دنس,شاداب دنس اینستاگرام

صفحه اینستاگرام شاداب دنس یا همان شاداب فراهانی ( شاداب شکیب ) که مربی رقص می باشد و کلیپ های رقص خود را در پیج اینستاگرام و در معرض عموم به نمایش گذاشته است، مسدود و از دسترس خارج و تمامی ویدئوهای او پاک شدند.

پیج اینستاگرام شاداب دنس با 441 هزار دنبال کننده با پیغامی بر روی پیج اینستاگرام خود روبرو شد و تصویر زرد رنگی بر روی عکس پروفایل وی قرار گرفت؛ که نوشته بود این صفحه به دستور مقام محترم قضایی به علت انتشار محتوای مجرمانه مسدود گردید.

شاداب دنس,بیوگرافی شاداب دنس,شاداب دنس اینستاگرام

پیج اینستاگرام شاداب مسدود شد

سردار هادیانفر با اشاره به اینکه تغییر پروتکل ssl اینستاگرام موجب شده تا فیلترینگ هوشمند عملا ناکارآمد شود، درباره شناسایی حساب‌های کاربری این شبکه اجتماعی گفته بود: «۵۱ هزار حساب اینستاگرامی در شناسایی شده که در این میان برخی از کاربران که به شاخ‌های اینستاگرامی نیز مشهور شده‌اند، حضور دارند. این کانال‌ها مطالب مبتذل و مستهجن را ترویج می‌کنند. بسیاری از این افراد در کشور‌های دیگر به ویژه ترکیه مستقر هستند؛ اما مواردی هم بوده که نسبت به برخورد با آن اقدام شده است».

علاوه بر شاداب دنسر، جوان اینستاگرامی دیگر کامی یوسفی و تعدادی دیگر نظیر ماهی مائده و الناز قاسمی نیز دستگیر و پیج اینستاگرام آنها از دسترس خارج گردید.

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir