ساعت پخش و تکرار سریال شرایط خاص با بازی بهرام افشاری

ساعت پخش و تکرار سریال شرایط خاص

ساعت پخش و تکرار سریال شرایط خاص

سریال طنز و کمدی شرایط خاص با بازی بهرام افشاری و کامبیز دیرباز در تابستان 97 بر روی آنتن شبکه 3 سیما خواهد رفت. این سریال که در 22 قسمت ساخته شده است به کارگردانی وحید امیرخانی و تهیه‌کنندگی سید مرتضی فاطمی است. این سریال هر شب راس ساعت 21 از شبکه سه سیما پخش می شود که می توانید آن را تماشا کنید.

ساعت دقیق پخش و باز پخش( تکرار ) سریال شرایط خاص

سریال شرایط خاص دارای داستانی جذاب است قصه این سریال با زبانی طنز به تصویر کشیده شده است . سریال شرایط خاص در ۲۲ قسمت ساخته شده و در تابستان ۹۷ پخش خواهد شد ؛ از بازیگران این سریال می توان به کامبیز دیرباز، پروانه معصومی، بهرام افشاری، نادر سلیمانی، کاظم سیاحی، مریم سعادت، سوگل قلاتیان، معصومه رحمانی، صحرا اسداللهی، اسدالله یکتا و شهره سلطانی نام برد.

ساعت دقیق پخش و تکرار سریال شرایط خاص به صورت دقیق تر از آنچه که در بالا نوشته شده ، بزودی قرار خواهد گرفت.

شرایط خاص (۱۳۹۷) مجموعه تلویزیونی ای طنز به کارگردانی وحید امیرخانی و تهیه‌کنندگی سید مرتضی فاطمی است که با نام اولیه «کلاف های رنگی» کلید خورد. این سریال طنز با زوج هنری کامبیز دیرباز و بهرام افشاری در گروه فیلم و سریال شبکه سه سیما تولید و برای پخش در شب های تابستان ۹۷ آماده می شود.

سریال شرایط خاص کی پخش میشه

تازه‌ترین سریال کمدی تلویزیون، مجموعه‌ای پربازیگر و پرلوکیشن است که در بیش از ۱۰۰ لوکیشن اصلی و فرعی در تهران و حومه جلوی دوربین رفته و قرار است تابستان امسال بروی آنتن شبکه سه سیما برود.

در این سریال، کامبیز دیرباز پس از مدت ها دوری از کمدی تلویزیونی، مجدداً در نقش اصلی یک سریال طنز بازی کرده است. این سریال در ابتدا قرار بود در ۱۵ قسمت ساخته شود اما براساس ظرفیت های فیلمنامه تعداد قسمت های سریال تا ۲۲ قسمت افزایش یافت.

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir