علت توقیف برنامه زابی واکا علی انصاریان با 140 بار تذکر آیو اسپورت

علت توقیف برنامه زابی واکا علی انصاریان با 140 بار تذکر آیو اسپورت

علت توقیف برنامه زابی واکا,توقیف برنامه زابی واکا,ماجرای توقیف زابی واکا علی انصاریان

برنامه اینترنتی ورزشی زابی واکا که در هر قسمت این برنامه حواشی بسیاری وجود دارد و با مجری گری علی انصاریان و مجید یاسر برنامه زابی واکا اجرا می شود، به علت عدم توجه به تذکرات صدا و سیما توقیف گردید. آنطور که گفته شده است این برنامه بیش از 140 بار از طرف صدا و سیما تذکر دریافت کرده است.

در برنامه زابی واکا علی انصاریان با شوخی هایش در مورد خواننده های لس آنجلسی باعث دریافت تذکرات می شد.زابیواکا برنامه اینترنتی مربوط به جام جهانی ۲۰۱۸ می باشد که از شبکه آیو اسپورت پخش می شده است.

این برنامه که ویژه جام جهانی 2018 در شبکه اینترنتی آیو تولید شده بود ابتدا با مجری‌گری آزاده صمدی بروی آنتن رفت اما با مخالفت سازمان صداوسیما مجری‌های این برنامه به علی‌ انصاریان و مجید یاسر تغییر یافتند.

این اولین برنامه تولیدی اینترنتی در شبکه‌های آی‌پی تی‌وی است و مواجهه سازمان صدا‌وسیما که ناظر این شبکه‌ها می‌باشد، بسیار حائز اهمیت است چرا که تفاوت این شبکه‌ها با رسانه ملی در میزان آزادی عمل آن‌ها در چارچوب قوانین است

و میزان اعمال نظارت سازمان به این شبکه‌ها روشن کننده آینده فعالیت یا عدم فعالیت آی‌پی‌ تی‌وی‌ها در ایران است. حال باید منتظر ماند و دید آیا خبر تعطیلی برنامه زابی‌واکا صحت دارد یا خیر؟

البته بعید به نظر می رسد که تولید برنامه زابی واکا متوقف شود و احتمالاً مجدداً تولید و پخش آن از شبکه آیو اسپرت از سر گرفته خواهد شد.

برنامه زابی واکا

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir