برنامه قطعی برق آذربایجان غربی| جدول زمانبندی قطع برق و خاموشی

برنامه قطعی برق آذربایجان غربی| جدول زمانبندی قطع برق و خاموشی آذربایجان غربی

برنامه های خاموشی در آذربایجان غربی جدول قطع برق آذربایجان غربی امروز جدول زمانبندی خاموشی برق در آذربایجان غربی

زمان اعمال خاموشی در آذربایجان غربی زمان و ساعات احتمالی قطعی برق در استان آذربایجان غربی

برنامه بلوک بندی قطع برق در آذربایجان غربی ساعات قطعی برق آذربایجان غربی

امروز برق کدام مناطق آذربایجان غربی قطع می شود

برنامه قطعی برق آذربایجان غربی,جدول قطعی برق آذربایجان غربی,جدول زمانبندی قطع برق آذربایجان غربی

جدول خاموشی برق آذربایجان غربی

در پی افزایش مصرف برق در استان های کشور و کمبود تولید برق در سراسر کشور، برنامه زمانبندی خاموشی های ناشی از کمبود تولید برق در استان ها بویژه آذربایجان غربی منتشر گردیده است که در ادامه ملاحظه می کنید.

شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی از مشترکان خود خواهشمند است در ساعات اوج مصرف ۱۲ تا ۱۷ و ۲۰ تا ۲۳ در مصرف برق صرفه جویی کنند ( فقط ۱۰% کاهش مصرف برق در هر خانواده به صرفه جویی کمک بسیاری می کند ) و با انتقال مصارف غیرضروری به دیگر ساعات، مجموعه صنعت برق را در تامین برق پایدار یاری رسانند.

برنامه قطعی برق در آذربایجان غربی کاملا احتمالی می باشد و پیش‌بینی مدیریت اضطراری بار شبکه، ممکن است کمتر یا بیشتر از پیش‌بینی انجام شده و یا حتی درصورت صرفه‌جویی از سوی مشترکان، اعمال نگردد.

جدول زمانبندی خاموشی برق در مناطق آذربایجان غربی

پیش تر نیز اعلام شده بود که در صورتی که از شنبه مصرف برق کاهش نیابد، به ناچار جدول زمانبندی قطع برق در آذربایجان غربی منتشر می شود. عده ای اعلام کردند که اگر قطعی برق ادامه دارد بهتر است جدول زمان بندی قطعی برق در اختیار مردم قرار گیرد.

سخنگوی صنعت برق گفت که انتشار جدول زمان بندی قطعی برق به معنای خاموشی‌های برنامه‌ریزی شده نیست و ادامه داد که با افزایش درجه حرارت و مشکلاتی که ممکن است در شبکه اتفاق بیفتد، احتمال دارد برخی نقاط با محدودیت‌هایی روبه رو شوند.

دانلود برنامه قطعی برق آذربایجان غربی

برای دانلود و آموزش برنامه زمانبندی خاموشی های ناشی از کمبود تولید شرکت برق توزیع استان آذربایجان غربی روی لینک زیر کلیک کنید.

" دانلود "

همچنین در پرتال دکتر سلام بخوانید :

برنامه قطعی برق آذربایجان شرقی

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir