جدول زمانبندی و برنامه قطع برق ارومیه| قطعی برق ارومیه تا کی ادامه دارد

جدول زمانبندی و برنامه قطع برق ارومیه| قطعی برق ارومیه تا کی ادامه دارد

جدول زمانبندی قطع برق ارومیه,برنامه قطع برق ارومیه,ساعات اعمال خاموشی ارومیه

طبق گفته های شرکت توزیع نیروی برق ارومیه صرفه جویی تنها 10% در مصرف برق در تابستان مانع از اعمال مدیریت اضطراری بار و اعمال برنامه قطعی برق ارومیه می شود. البته تا به اینجای کار خاموشی برنامه ریزی شده نداشته است و خاموشی ها صرفاً اجباری بوده است.

مشترکین خانگی می توانند با رعایت چند نکته مهم مصرف برق را مدیریت نمایند و از قطعی برق در ارومیه و سایر شهرها و استان های کشور جلوگیری کنند :

ایشان استفاده از لامپ های کم مصرف و LED، استفاده نکردن از وسایل برقی پرمصرف از قبیل ماشین لباسشویی و ظرفشویی، اتو و جاروبرقی در ساعات پیک بار، توجه به برچسب انرژی هنگام خرید لوازم برقی، استفاده از دور کند کولرهای آبی و نصب سایبان بر روی کولرها و تنظیم کولرهای گازی در دمای بین ۲۳ تا ۲۵ را از مهمترین راهکارهای مدیریت مصرف برق توسط مشترکین خانگی ذکر کرد.

بر اساس اعلام شرکت توزیع نیروي برق آذربایجان غربی، برنامه زمانبندی مدیریت اضطراری بار در شهر مهاباد به شرح ذیل است :

برنامه زمانبندي مدیریت اضطراري قطعی برق در مهاباد

روستاها و مصارف کشاورزي و صنعتی جاده ارومیه شامل روستاهاي دریاس و توت آغاج ،کشت و صنعت و خوراك دام، روستاها و مصارف کشاورزي جاده مهاباد میاندوآب بعد از سراهی ترشکان،روستاهاي مسیر کمربندي دارلک و گوگ تپه و داخل شهر مسیر مکریان و فرهنگیان و آزادگان، جانبازان و دکل مخابراتی و صدا و سیما از ساعت 13 تا 15 ، از پست 132 به طرف مسیر جاده ارومیه از سه راه دارلک به طرف کوسه کهریز ،خیابان نبوت شرقی و غربی اداره برق میدانچه حسن زاده ، کانی مام قنبران، کانی صوفی طه،اصحابه سفید و باغ شایگان، خیابان کارگر ،ملاجامی ،خیابان طالقانی شرقی،خیابان جمهوري اسلامی، شهرداري و بلوار توحید از ساعت 15 تا 17 ، جاده مهاباد ارومیه از سه راه دارلک به طرف مهاباد شامل روستاهاي قم قلعه، اگریقاش، قره خان و یوسفکند و از بازارچه اصغري تا شهرك کارمندان و روستاي خانگی از ساعت 17 تا 19 و مناطق پشت تپ طرف شیلان و طرف مدرسه، شهر خلیفان، سیدآباد ،کوي فجر،خیابان کشاورز، خیابان محمد قاضی، پشت ترمینال قدیم،خیابان قدس، خیابان سرباز و گمرك بالا از ساعت 19 تا 21 خاموشی خواهند داشت.

جدول زمانبندی قطع برق در مناطق ارومیه

پیش تر نیز اعلام شده بود که در صورتی که مصرف برق خانگی کاهش نیابد، به ناچار جدول زمانبندی قطع برق در ارومیه منتشر می شود. عده ای اعلام کردند که اگر قطعی برق ادامه دارد بهتر است جدول زمان بندی قطعی برق در اختیار مردم قرار گیرد.

سخنگوی صنعت برق گفت که انتشار جدول زمان بندی قطعی برق به معنای خاموشی‌های برنامه‌ریزی شده نیست و ادامه داد که با افزایش درجه حرارت و مشکلاتی که ممکن است در شبکه اتفاق بیفتد، احتمال دارد برخی نقاط با محدودیت‌هایی روبه رو شوند.

بلوک بندی خاموشی های احتمالی شبکه توزیع برق ارومیه

برای دانلود و آموزش برنامه زمانبندی خاموشی های ناشی از کمبود تولید شرکت برق توزیع ارومیه روی لینک زیر کلیک کنید.

” دانلود “

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir