برنامه قطعی برق چهارمحال و بختیاری جدول زمانبندی و ساعات خاموشی

برنامه قطعی برق چهارمحال و بختیاری جدول زمانبندی و ساعات خاموشی

برنامه خاموشی برق چهارمحال و بختیاری بعلت کمبود تولید برق جدول زمانبندی قطع برق چهارمحال و بختیاری ساعات و مناطق خاموشی چهارمحال و بختیاری

زمان اعمال خاموشی در چهارمحال و بختیاری زمان و ساعات احتمالی قطعی برق در چهارمحال و بختیاری

برنامه قطعی برق چهارمحال و بختیاری,جدول قطعی برق چهارمحال و بختیاری,زمانبندی قطع برق چهارمحال و بختیاری

شرکت توزیع نیروی برق چهارمحال و بختیاری در اطلاعیه ای از بلوک بندی قطع برق چهارمحال و بختیاری و تداوم خاموشی های احتمالی برنامه ریزی شده در این کلانشهر برای روز های آتی خبر داد. با وجود پیگیری های متعدد بالاخره برنامه زمانبندی قطع برق چهارمحال و بختیاری از طرف شرکت توزیع برق این شهر منتشر گردید.

در روزهای گذشته با افزایش مصرف برق در چهارمحال و بختیاری، برنامه خاموشی ها در برخی نقاط شهر برای مدیریت مصرف در دستور کار اداره برق چهارمحال و بختیاری قرار گرفت که متاسفانه عدم اطلاع رسانی پیش از موعد مشکلات زیادی را برای شهروندان ایجاد کرد.

برنامه پیش بینی مئیریت اضطراری بار چهارمحال و بختیاری

لازم به ذکر است تاریخ و زمان اعمال مدیریت بار کاملا احتمالی بوده وبا در نظر گرفتن میزان کمبود تولید نیرو و به درخواست مدیريت هاي کنترلي شبکه هاي برق بالادست،حسب اضطرار پيش آمده صورت مي پذيرد.

بنابراین با توجه به نوسانات مصرف انرژی،مدیریت بار ممکن است کمتر یا بیشتر از پیش بیني انجام شده وحتي با جابه جاي تاريخ و زمان اعمال شود.

ضمن عذر خواهی از مشترکین برق استان انتظار داریم با انتقال مصارف غیر ضروری خود به دیگر ساعات شبانه روزدر پایداری و ثبات شبکه هاي برق با ما همراهي نماييد.

دانلود برنامه قطعی برق احتمالی چهارمحال و بختیاری

برای دانلود و آموزش برنامه زمانبندی خاموشی های ناشی از کمبود تولید شرکت توزیع برق چهارمحال و بختیاری روی لینک زیر کلیک کنید.

” دانلود “

جدول قطعی برق چهارمحال و بختیاری

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir